Wpis z mikrobloga

julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańczyła z różnymi randomami. Z jednym z nich (obcokrajowiec) wspólnie pili shoty po czym znaleźli się oboje w domu siostry. Urwał jej się film, a obcokrajowiec to niecnie wykorzystał.

W komentarzach wymiana zdań na ten temat. Pełne rozsądku i rigczu wypowiedzi Agnieszki kontra wysrywy oburzonej bezmyślnej juleczki (Marta S.).

#gwalt #logikarozowychpaskow #p0lka #pieklokobiet #truestory
WielkiNos - julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańc...

źródło: temp_file8071272429133969595

Pobierz
  • 256
@AlienFromWenus:

A tymczasem w innej części wykopu jakby to kobieta facetowi zabroniła chodzić po klubach to by ją wyśmiali i jeszcze doradzili chłopu że ma iść i się nią nie przejmować bo nie jest pantoflem.


Napisali by to za zabronienie chodzenia po klubach? No chyba nie, nie wiem jaka to by część wykopu była. Co innego gdyby zabroniła wyjście do kolegi na piwko, wtedy by tak napisał cały wykop i nie
@WielkiNos: Przecież to p0lka - oczywistością jest, że jak pójdzie sama do klubu to albo komuś obciągnie, albo da dupy, albo będzie się z kimś miziać. Tak nasze Polskie społeczeństwo wychowuje kobiety i tak będzie dopóki inne wartości nie zaczną być wbijane p0lkom od dziecka. Każdy wie, że dupa pijana - dupa sprzedana, szczególnie w Polsce, a jak ktoś chce poczuć jak to jest to zapraszam do miasta wojewódzkiego na balety,
Do tego kluby to nie jest środowisko które możesz sobie podstawić 1:1 dla facetów i kobiet


@innovi:

Oczywiście że mogę xD ale już rozumiem, kolejny przykład gdzie facet MOZE i MA PRAWO a kobieta nie bo wtedy wyjdzie na p0lke coorve i co tam jeszcze. Po prostu kobiecie nic nie wolno mieć z życia przyjemnego, tylko zapiertol przy dzieciach i mężu i to ma być jedyne źródło jej szczęścia, nawet palić
@AlienFromWenus: Wyobraźnia działa bardzo mocno, odrzucając jakiekolwiek argumenty, lub totalnie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, polecam jeszcze raz przeczytać to, co napisałem za tym cytatem.

Do tego kluby to nie jest środowisko które możesz sobie podstawić 1:1 dla facetów i kobiet


Jak chcesz podstawić sytuację 1:1 to jako faceta wyobraź sobie rzucającego hajsem na lewo i prawo przystojniaka 10/10 w klubie w Chinach/Tajlandii.
Już to widzę jak większość kobiet gdyby była
pisałam o czymś takim jakiś czas temu. Według facetów też jesteś nienormalny jak nie idziesz z taką od razu do kibla ¯(ツ)


@WielkiNos: jakie debilne komentarze. Aż żal patrzeć. Miałem kilka takich sytuacji, że trafiły mi się namolne laski, których z subiektywnych powodów nie planowałem pukać, ale widzę, że pełno jest desperatów, którzy wyruchaliby kogokolwiek, a do tego wyśmialiby człowieka, który nie wykorzysta takiej sytuacji... Ja pie..olę, jakie żłoby.
@barnej-flinston:

jeśli uważasz że ruchanie nieprzytomnej laski która mówiła że nie chce się ruchać to nie gwałt to o czym my rozmawiamy


Nie wiem na jakiej podstawie wydedukowales że była nieprzytomna. Urwany film nie oznacza zgonu. Równie dobrze mogła chcieć się ruchać a w trakcie się rozmyśliła i typa wyprosiła. Skoro nie pamięta niech spyta siostry jak to wyglądało. Może typowi też film się urwał i siostrze też? Niewykluczone. Alkohol to
najlepsze jest to że tam Agnieszka dostała bana xD


Też już dostałam bana xd @Dueil_angoisseus

Ban na ten zje anej grupie to komplement.

mówisz o spaczonym podejściu wobec kobiet. Wiesz, to w dużej mierze wina samych kobiet.


@MajorKusiol wina pewnej grupy kobiet. Widzisz wypowiedzi Agnieszki? Jej się obrywa za takie wrzucanie wszystkich kobiet do jednego worka z juleczkami pokroju Marty. Ja i wiele kobiet myśli jak Agnieszka. Samo to, że ktoś napisał,
i teraz właściwie nie możesz nikomu wskazać jego winy w niczym.


@JuneJohn: bo ludzie myślą że najważniejsze to nie być winnym i sprawa załatwiona. A przecież san fakt winy nie zmywa skutków tego ci się stało jeżeli faktycznie doszło do gwałtu. Zrzucenie z siebie winy i posadzenie kogoś o gwałt może za to pomoc w uratowaniu związku i jeszcze wzbudzeniu współczucia.

Możliwa wersja jest taka że laska poszła do klubu, piła
@WielkiNos: za to już niedługo czeka oskarżenie o gwałt, ostracyzm społeczny, Sztum. Szkoda, że jak chłop po pijaku pójdzie "w taniec" z inną, zdradzi swoją kobietę to nie ma taryfy ulgowej. Do klubu trzeba będzie brać alkomat i sprawdzać przed seksem ilość promili.
@WielkiNos: trudno ocenić nie znając całego kontekstu, piszą o tańcach ale nie piszą co to za taniec, jest klub ale nie ma nic czy to klub z muzyką na żywo czy nie. No i najważniejsze dom siostry, kim jest siostra i czy ma męża.

Nie warto odrazu oceniać.
@Marek_Kodrat: Technicznie tak, nie rozumiem czemu uważasz że wyruchanie nieprzytomnej laski gwałtem nie jest, natomiast psychologicznie u ofiar działają różne racjonalizacje sytuacji traumatycznych, a do takich jak najbardziej gwałt w stanie nieświadomości się zalicza.
ludzie myślą że najważniejsze to nie być winnym i sprawa załatwiona. A przecież san fakt winy nie zmywa skutków tego ci się stało jeżeli faktycznie doszło do gwałtu.


@Hmrogrz właśnie za tłumaczenie tego przed 15 minutami dostałam bana.
@NiebieskiMiszmasz: to jest porównanie typu ktoś coś zrobił nierozważnego i jakiś oprawca to wykorzystał. To nie jest ważne za bardzo czy oprawcą jest policjant który chce sobie postrzelać w kiblu do ćpuna, czy typ co chce wyruchać nieprzytomną laskę - jest ofiara i jest oprawca, role i aktorzy sytuacji są jasne, niejasne dla mnie jest gdzie my jako naród popełniamy błąd w edukacji/socjalizacji że dyskutujemy o rzeczach oczywistych(na przykład czy wyruchanie