Wpis z mikrobloga

julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańczyła z różnymi randomami. Z jednym z nich (obcokrajowiec) wspólnie pili shoty po czym znaleźli się oboje w domu siostry. Urwał jej się film, a obcokrajowiec to niecnie wykorzystał.

W komentarzach wymiana zdań na ten temat. Pełne rozsądku i rigczu wypowiedzi Agnieszki kontra wysrywy oburzonej bezmyślnej juleczki (Marta S.).

#gwalt #logikarozowychpaskow #p0lka #pieklokobiet #truestory
WielkiNos - julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańc...

źródło: temp_file8071272429133969595

Pobierz
  • 256
do sytuacji by nie doszło, gdyby chłop nie gwałcić, koniec tematu.


@barnej-flinston: A skąd wiesz, że w ogóle zgwałcił, a może też był pijany

Za chlanie do porzygu karą jest kac a nie stosunek z kimś z kim nie chcesz cymbale #!$%@?.


Tylko, że nie żyjemy w świecie zero-jedynkowym i może w naszym życiu dojść do wielu niespodziewanych sytuacji, których można uniknąć, jeśli ma się choć trochę wyobraźni.
Tylko, że nie żyjemy w świecie zero-jedynkowym i może w naszym życiu dojść do wielu niespodziewanych sytuacji, których można uniknąć, jeśli ma się choć trochę wyobraźni.


@NiebieskiMiszmasz: To jest najgłupszy victim blaming jaki widziałem, serio. Uważasz że jak podejdę do ulicy i Ci #!$%@?, to mogłeś podumać i nie wychodzić z domu XD? A już najgorzej jakbym #!$%@? był, to już w ogóle, mogę robić co chce. To jest ta logika?
@barnej-flinston: @NiebieskiMiszmasz

Laska sama nie pamięta czy wyraziła zgodę na keks a gdy świadomość jej wróciła to kazała aby przestał i typ przestał więc nie można mówić o gwałcie bo mamy coś takiego jak domniemanie niewinności

Uważasz że jak podejdę do ulicy i Ci #!$%@?, to mogłeś podumać i nie wychodzić z domu XD? A już najgorzej jakbym #!$%@? był, to już w ogóle, mogę robić co chce. To jest ta
@pywc: napisała że od początku zaznaczała że ma chłopa i seksu nie będzie, możemy się bawić ale seksu nie będzie - ale wygodnie jest to pominąć prawda? Och jak wygodnie. Czy jest jakiś obiektywny powód czemu miałbym nie wierzyć ofierze i celowo pomijać fragmenty historii?
Uważasz że jak podejdę do ulicy i Ci #!$%@?, to mogłeś podumać i nie wychodzić z domu XD?


@barnej-flinston: Ciężko byłoby funkcjonować bez wychodzenia z domu, aa poza tym to ja nie byłby schlany jak świnia i nie wystawiał się celowo na takie działania oraz byłbym świadom sytuacji.
@barnej-flinston: Kontynuując analogię typ przed urwaniem filmu mógł się bratać i zapewniać że nie szuka afery a jak się nawalił bardziej to nagle zaczął się pruć. Ludzie często po pijaku robią rzeczy których na trzeźwo by nie zrobili. Często w takich pijackich imprezach tak naprawdę żadna strona nie pamięta jak doszło do jakiejś sytuacji
@szajbat:

Ludzie mający takie poglądy są ograniczeni xD mi niebieski pozwolił iść bez niego do klubu. I nawet jakiś typ odprowadzał mnie na tramwaj. I coś się stało? Nic. Na pożegnanie podałam gościowi rękę. Widocznie wy nie potraficie pić z umiarem i każdy dodatkowy promil to -10 punktów IQ u was i mierzycie różowe własną miarą.
@pywc: Wciąż nie widzę czemu wymyślasz scenariusz którego w historii nie ma pomijając coś co w historii jest. Gdybaniem możesz każdemu udowodnić wszystko, ja się trzymam faktów - mówiła że seksu niet, chłop wyruchał jak się urwał film. Gwałt, tyle. Świadoma zgoda jest potrzebna prawnie i bardzo dobrze, nie mogę się doczekać jak zaczną za takie akcje wyroki rozdawać, alvaro zasrani co nie potrafią kontaktującej laski do łóżka zaciągnąć XD
@barnej-flinston: skąd wiesz że ktoś jest nieświadomy gdy ma urwany film? Wiele razy miałem urwany film i okazywało się że tańczyłem gadałem z ludźmi piłem nawet do domu jakoś trafiłem. Przelizać się z jakąś karyną na urwanym filmie też mi się zdarzyło. Nie wiem może zostałem wykorzystany?