Wpis z mikrobloga

Kojarzycie tego paszkwila sprzed kilku dni na osobę Mirosława Majowskiego? @jarusek83 (usunął już konto) dodał znalezisko pt. "Majkowski z Przemyśla - obrońca ZSRR z Konfederacji". Dziś podobny spin uskutecznia @Jarusek, który stara się oczernić Majowskiego. Nie wiem czy to dobry pomysł, bo podobne zachowanie w przeszłości skończyło się pozwem. Ciekawostką jest, że w artykule do którego prowadziło znalezisko, w żaden sposób nie dowiedziono tezy o jakoby obronie ZSRR. Byłby z tym problem, ponieważ Majkowski jest np. znanym i docenionym działaczem na rzecz Sybiraków odznaczony Srebrną Odznaką za Zasługi dla Związku Sybiraków. Oprócz tego w 2013 został odznaczony medalem IPN jako Świadek Historii. Majkowski jest lokalnym patriotą, który brał udział w staraniach o wpisanie Twierdzy Przemyśl na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

A teraz najciekawsze. Wiecie skąd może brać się ten atak na Mirosława Majkowskiego? Tak się akurat składa, że jest on współorganizatorem rekonstrukcji Rzezi Wołyńskiej.

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #neuropamanipuluje #bekazneuropy
L3stko - Kojarzycie tego paszkwila sprzed kilku dni na osobę Mirosława Majowskiego? @...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-24 o 12.00.09

Pobierz
  • 14
@L3stko: Nie wiem nic o tym gościu, ale jestem niemal pewien, że on pod tym Kremlem to stał w mundurze nieboszczki Austrii. Więc marzyło mu się co najwyżej poddaństwo wobec Habsburgów i zwycięstwo nad Rosją. XD

Oprócz tego że Konfederat, więc wiadomo, trzeba być ostrożnym i przygotowanym na możliwość szurii.
>współorganizatorem rekonstrukcji Rzezi Wołyńskiej.

@L3stko: A czemu ktoś robi rekonstrukcję Rzezi Wołyńskiej?! trzeba być naprawdę chorym #!$%@?, aby robić rekonstrukcje właśnie tego wydarzenia. Czy rekonstruktorzy będą wbijać dzieci na pal? Czy przewidziane są gorące kiełbaski podawane między zabójstwami Polskich chłopów?
Jeśli jest jakieś tragiczne wydarzenie, to robi się dzień pamięci narodowej, odbywają się uroczystości upamiętniające, A NIE ROBI SIĘ INSCENIZACJI! chory człowiek na mózg, ten mirosław majkowski.
@mrbarry: wg mnie Mirkowy to właśnie Jankes, a JaRusek zawsze był typem, który głęboko mu w dupę zagląda. Z moich obserwacji wynikało, że Mirkowego pierwszy zaczął prostować właśnie Jankes. Marzy mu się gromotna czy koralikowa kariera, dlatego po wielu latach postanowił na wykopie usunąć konto.