Wpis z mikrobloga

No i ostatni Tabs w kuracji anty nikotynowej ( ͡ ͜ʖ ͡) o dziwo nie zapaliłem nawet jednego od kiedy wziąłem pierwszą tabletkę. Ale to głównie dzięki silnej woli. Teraz już raczej lajtowo w porównaniu do początków. Przyzwyczajam się już powoli do życia bez dymu - a paliłem już półtora paczki dziennie. Korzyści zdrowotnych widzę nawet po takim czasie już duzo i w skarbonce więcej kasy. Trzymajcie kciuki by dalej to trwało. Pozdrawiam :) #chwalesie #rzucampalenie #rzucaniepalenia #papierosy #wygryw
Student - No i ostatni Tabs w kuracji anty nikotynowej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) o dziwo nie zapal...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
@Student: Gratulacje, mnie udało się rzucić gówno z dnia na dzień bez tabsów i w sumie najgorsze w braku nikotyny to był permanentny stan niedobudzenia przez ok 3 tygodnie. Teraz tylko wytrzymaj bez tabsów i z tygodnia na tydzień będzie łatwiej. Powodzenia :).
@Renka98 zaraz po skończeniu brania tabsow - przez chwilę organizm miał takie wtf i chwilami przez parę sekund może czułem jakiś głód - ale nie taki którego nie dało by się wytrzymać. Ale teraz już lajtowo póki co