Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kończę wieloletni związek z facetem, któremu odwidziało się ślubu i dzieci. Mam 28 lat, czuję się bezwartościowa i mam ogromną pustkę w sercu. Przygotowywałam się od 2 lat do macierzyństwa, czekałam bo najpierw lepsza praca, mieszkanie, stabilność. I jak juz mielismy konkretne plany kilka dni temu usłyszałam, że jemu instytucja małżeństwa nie odpowiada i dzieci też mieć nie chce, bo go ograniczą. Czuję się jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Zawsze marzyłam o rodzinie, o dziecku lub dzieciach, którym pokażę że mimo wszystko ten świat jest fajny. Może nie jestem jeszcze taka stara, ale mam problemy, które mogą mi utrudnić zajście w ciążę. Teraz przeżywam dramat związany z rozstaniem i zanim zechcę kogokolwiek znowu szukać pewnie minie spro czasu i takim sposobem czuję, że może być już dla mnie za późno. Chciałam się tylko wygadać, bo wstyd mi nawet zadzwonić do rodziców.
#depresja #zalpost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 248
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Ale przeciez nie zarabiasz wiecej niz 10k na reke wiec o co ci chodzi?

Moge ci wyslac swoj PIT na priv jesli ty mi wyslesz swoj. wystarczy kawalek z podstawa do opodatkowania. Chcesz?
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: tak jak myslalem, zesrales sie bo nawet tych 10k na reke nie masz a jedyny sukces w twoim zyciu to fakt ze znalazles zdesperowana kobiete ktora dala ci dupy xd #!$%@? biedaki.

Najgorsze ze takie gowno i jego potomstwo musze utrzymywac z podatkow.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie jest za późno :)) Spokojnie, będzie dobrze ;) Sama wiesz, że nasze problemy są duże, gdy właśnie trwają, ale za jakiś czas będziesz zadowolona że tak się stało - przecież wiesz, że nikogo nie zmusisz, i nie wyszłoby to ;) Mimo, że to trudne, to coś dobrego :)) Wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz