Wpis z mikrobloga

#drukarki3d #druk3d

Mam drukarkę Artillery Sidewinger X2(miałem styczność z drukarkami 3d ale ta to dla mnie nowość).

Nie mogę poprawnie ustawić levelowania beda, szlak mnie już trafia, manualnie nie idzie, mimo że ustawie i tak zmienia się i potem zaczyna "rysować" beda, zaś automatycznie wykrzacza się "probing failed" przejrzałem wszystkie wątki i nic nie pomaga, mam to odsyłać w #!$%@? czy jest jakiś sposób? Bo jestem bliski wzięcia siekiery i podziabania tego bo już 8h nad tym siedzę i uja to daje.
Czapelek - #drukarki3d #druk3d 

Mam drukarkę Artillery Sidewinger X2(miałem stycznoś...

źródło: temp_file791542556461062891

Pobierz
  • 14
@Czapelek: w tej drukarce nie masz w panelu opcji zrobienia offsetu w Z, zapisania go do eepromu i potem wykonania poziomowania stołu? Coś takiego mi się kojarzy.
@Czapelek: pogooglałem, podobno jeśli nie pomaga zmiana offsetu to można wymienić pin do poziomowania, na dłuższy lub krótszy, zależy jaki problem z poziomowaniem jest.
  • 0
@Andr3v powiem tak na początku zrobiłem poziomowanie, potem druknalem ten testowy "dzbanek" z pena, chciałem swój projekt zrobić zarysowało mi stół, anulowalem szybko i od samego rana siedzę i ustawiam żeby to działało(kartka też była, ale się nie zapisują pozycję), ale nic nie pomaga, różne rzeczy próbowałem a instrukcja jest tak żje****, punkt 4, powtórz to co w pkt 6 xD. Zapakuje to w piz*u i odeśle, i chyba dołożę hajs żeby
  • 0
@Andr3v niby od poziomowania jest wszystko to samo, ale w zależności w którym miejscu na stole umiejscowie model, na środku działa normalnie, na bokach tragedia, dlatego ewidentnie leży poziomowanie