Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki, poszukuję gładzika/trackpada do #windows 11. Przeszukałem sporo internetu i jedyne co znajduje to #apple Magic Trackpad ale cena jest dość wysoka moim zdaniem i przede wszystkim nie mam pewności czy będzie działał z windows 11. Używa ktoś z was jakiegoś gładzika przy windows i mógłby mi polecić? #windows11 #myszka #pc #pytaniedoeksperta #pytanie #windows10 #technologia #myszka #klawiatura #programowanie #programista15k #programista25k #programujzwykopem #programista
Anonek463 - Witajcie mireczki, poszukuję gładzika/trackpada do #windows 11. Przeszuka...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-13 161139

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Magic Trackpad ale cena jest dość wysoka moim zdaniem i przede wszystkim nie mam pewności czy będzie działał z windows 11


@Anonek463: z WIn 10 mi działa, ale nie polecam.
  • Odpowiedz
@Anonek463: bez.
Jakoś tam działa, ale nie mogę np. ustawić by scrollowanie było dwoma palcami ani w ogóle nie mogę.
Pewnie jakiś Hindus wrzucił tutorial jak to zrobić ale nie wiem, czy to warte zachodu.
  • Odpowiedz
@Anonek463: Mam Magic Trackpad 2 (a1535) i potwierdzam, że działa z 11-ką. Kupiłem go jak miałem problemy z nadgarstkiem. Nie sprawdzałem BT, bo tymczasem nie mam na desktopie (z 10 działał na 100%, więc nie powinno być problemów).
Trzeba zainstalować sterownik: https://github.com/imbushuo/mac-precision-touchpad

Ja bym kupił używkę na OLX, bo nowy ciut za drogi (sam też kupiłem używkę).
  • Odpowiedz