Wpis z mikrobloga

@JamesJoyce: Ale właściwie co za różnica czy Skype, Teams czy Zoom? Ja bym się wkurzył, jakby mnie ściągnęli do biura tylko po to, żeby mi wręczyć wypowiedzenie. Komunikator to tylko narzędzie. Kwestia jak z niego korzystasz. Tu kultury brakuje, narzędzie komunikacji moim zdaniem nie ma tutaj znaczenia.
@duzeelobenc raz pracowałam w Januszhausie, gdzie ktoś anonimowo obraził Janusza szefa. Ten słuchaj zgłosił to na policję, namierzał IP co nic nie dało, a koniec końców pozwał jednego z byłych pracowników bez dowodów, bo mi się #!$%@?ło, że to on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem jedno, jeżeli jest jeszcze jakiś skansen co korzysta z aplikacji Corel to znaczy że zakład ów zatrzymał się w latach 90' i trzymać się od tego z daleka...


@niewiempoco: Nie masz pojęcia o czym piszesz :D Swojego czasu miałem w firmie pakiet Adobe i obok tego Corela bo w nim praca z wektorami była dużo bardziej efektywna.
zależy, co ta pani wpisała w CV przy aplikowaniu o pracę i od stanowiska. Na części z nich znajomość jakiegoś programu jest wymagana i oczywista.


@Przypadkowy: choćby wpisała że jest potomkiem papieża to nic nie znaczy. Była rozmowa kwalifikacyjna, podczas której oceniono pracownię? Była. Podpisali umowę? Podpisali. Więc janusz #!$%@? się nie tam gdzie trzeba - powinien #!$%@?ć zespół rekrutacyjny (czyli pewnie samego siebie) za to, że nie sprawdził pracownika. A
absurdalnie drogi i co najlepsze - niestabilny xxxxD

@Saeglopur: przepraszam bardzo, ale przecież adobe kupuje się dla niestabilności i ekstremalnie wysokiej ceny? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja pamiętam, jak przez lata nie potrafili ogarnąć, aby po zamknięciu pliku photoshop uwalniał RAM, więc pracując na więcej niż jednym dużym pliku trzeba było zamykać nie plik, a całego Photoshopa, a częste wysypywanie się programów pozytywnie wpływa na wyrabianie nawyków