Wpis z mikrobloga

  • 0
@Beeercik:
140 godzin, 41% wygranych i 0,53kd.

Jest ciut lepiej bo jeszcze jakiś czas temu było 0,49kd, ale wystarczyło, że mnie wczoraj na Monte Grappa wrzuciło po stronie atakujących, a nie jak zazwyczaj do obrony i już znowu byłem jak ślepy i nie widziałem przeciwników.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mergan27: Nie wiem. Za gówniarza w BFy byłem niezły, a przynajmniej ze dwa razy lepszy jak teraz.
Głównymi moimi problemami jest to, że nie widzę przeciwników i nie znam tak map. Nie wiem po prostu ich nie widzę XD. Co prawda jest lepiej niż było, ale dalej mam takie epizody gdzie robię 6/20, bo mnie po prostu wszystko zewsząd zabija co się tylko wychyle.

Mam też jakieś dziwne problemy ze strzelaniem.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: Graj spokojnie i wolniej, chowaj się za obiektami, korzystaj z otoczenia. Jako broń proponuje Ci Howell Automatic (fabryczny) lub Mondragón - obie dostępne na Medyku. Mi zawsze lepiej idzie jak pestkuje niż jak wale full auto, oczywiście sposób strzelania zależy od broni i od skilla, ale moim zdaniem lepsze 4 celne pestki niż seria 15 nabojów fullauto gdzie większość pójdzie obok. No i pamiętaj, że większość broni ma możliwość zmiany
  • Odpowiedz
  • 1
@Mergan27: Staram się. Odbija się to wtedy na ilości punktów co prawda. No ale kitram się gdzieś w kącie przy grupie ludzi, rzucam apteczki, czy amunicje i czasem się wychylę, żeby postrzelać bez sensu w powietrze. I wtedy nieraz wychodzę z kd na 1.0 XD

Ogólnie to zdecydowanie pestkowanie lepsze. Full auto to tylko na szturmowcu robię, ale rzadko nim gram, bo ani się to nie uleczy, ani nie da ammo,
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja : Zamiast skupiać się na KD Ratio, skup się na zdobywaniu punktów, wspomaganiu sojuszników leczeniem i amunicją, oznaczaniu celów, wykonywaniu rozkazów.
Battlefield to nie jest bezmyślne Call of Duty czy CS gdzie każdemu zależy tylko na największej ilości zabójstw, ale bardziej złożona gra, choć wielu niestety o tym zapomina i skupia się tylko na zabijaniu zamiast na objectivach.

Skoro nie jesteś dobry w zabijaniu to bądź dobry w innych elementach i
  • Odpowiedz