Wpis z mikrobloga

Wiecie, że Winampa wznowili i w sumie to jest dostępny za darmo, działa zajebiście i wygląda tak jak kiedyś? Pobrałem zamiast Youtube bo #!$%@?ło mnie ciągłe zatrzymywanie muzyki po czacie, sprawdzanie tego, odciągnięcie uwagi od tego czym się aktualnie zajmuje. Piękne to jest, przypominają się czasy sprzed 20 lat ()

#gimbynieznajo #winamp #heheszki
AnonimoweLwiatko - Wiecie, że Winampa wznowili i w sumie to jest dostępny za darmo, d...

źródło: gimbynieznajo

Pobierz
  • 9
@AnonimoweLwiatko nie bardzo rozumiem twój wpis...

-Winamp zawsze był darmowy
-Co wznowili?
-"Pobrałeś zamiast Youtube"? W sensie apkę Winampa na telefon zamiast apki Youtube? Czy pobrałeś sobie Winampa na kompa, co zawsze było możliwe?
-Winamp był spoko do pewnego czasu, potem lepszy był AIMP, który z resztą również nadal jest dostępny
@AnonimoweLwiatko: Pobieranie mp3 w 2024 xD nie dość że nie wygodne, to brzmi jeszcze gorzej niż yt. Nie lepiej zapłacić śmieszne 20zl za apple music/tidal albo Spotify jak nie zależy Ci bardzo na jakości?
-"Pobrałeś zamiast Youtube"? W sensie apkę Winampa na telefon zamiast apki Youtube? Czy pobrałeś sobie Winampa na kompa, co zawsze było możliwe?


@Mirkoncjusz: Na kompa pobrałem. Był jakiś news z tym, że kończą, a później jednak wznawiają. Nie wiem, ja wznawiam bo od 20 lat go nie używałem, Youtube wystarczył. Teraz tak ten algorytm zrobili z wyłączaniem muzyki, że się #!$%@?łem i pobrałem.

Pobieranie mp3 w 2024 xD nie dość że
@AnonimoweLwiatko Youtube'm gardzę, a do słuchania muzyki to już się w ogóle nie nadaje. Od lat mam wykupione Spotify, bo jest wygodne, mam na każdym urządzeniu i w każdym momencie dostęp do muzyki jakiej chcę, a nie jest jakoś specjalnie drogie i tylko raz (niedawno) odrobinę podnieśli stawkę. Ale obserwując co się dzieje na rynku usług multimedialnych i nie tylko, jak wszystko zmierza w stronę subskrybcji, ciągłych podwyżek, obniżania jakości usług, usuwania