Wpis z mikrobloga

Pytanie do gejów, nie wiem czy to teraz poprawna nazwa czy jak mam mówić.
Mam kolegę geja i tak się składa że wybieramy się na tripa. On wie, że ja lubię dziewczyny. Czy mimo to może mieć jakieś nadzieje? Wiecie coś w stylu, jak zaprosisz piękną laskę do kina i ona się zgadza tylko dlatego że chce obejrzeć film a ty jednak masz nadzieję że może coś będzie.
Jak to jest?
#geje #homoseksualizm #pedalarze #zwiazki #pytanie
  • 83
@NowyStaryMirek ja kiedyś #!$%@?łem się u kumpla i zasnąłem. Nagle budzę się ciemno jak w dupie i czuję, że ktoś mi robi loda. #!$%@?łem mu z całej siły w łeb. Ten #!$%@?ł bez słowa. Rano jak już było jasno kumpel jak gdyby nic, a za to jego żona wielka #!$%@? pod okiem. Pytam kumpla co jej się stało? On na to, a nic ponoć przewróciła się pod prysznicem.
Wiecie coś w stylu, jak zaprosisz piękną laskę do kina i ona się zgadza tylko dlatego że chce obejrzeć film a ty jednak masz nadzieję że może coś będzie.


@NowyStaryMirek: Może tak być. Ale czy tak będzie to randomy z neta Ci nie powiedzą. Jak się obawiasz to nie jedź.

EDIT: albo się go spytaj otwarcie i ustal że to nie twoja bajka.
@NowyStaryMirek: zależy od geja. Raczej każdy wiąże nadzieję, pytanie czy jesteś asertywny. Znam kilku gejów, każdy startował do mnie. Z "przyjacielem" gejem którego znałem 8 lat zerwałem kontakt, ale to z innych powodów. Suma sumarum po pijaku zawsze żarty schodziły na temat robienia mi loda po przyjacielsku. Kilku innych też startowało, ale tylko jeden zrozumiał, że nic z tego i czasami wychodzimy na piwo. Jest sporo gejów, którzy mają myślenie, że