Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość tej nagonki na dobrze zarabiających programistów. Zawistne *#%%## chcą nas zrównać z krętaczami i złodziejami.

Pracuje na wyższym stanowisku w zagranicznym korpo. Oczywiście że dużo zarabiam, ale przecież płacę normalnie podatki. Spłaciłem kredyt na mieszkanie, mam nowego Mercedesa i planuje kupić dom. Niestety nie wszystkim się to podoba i słyszę, że jestem krętaczem, bo przecież ja mam nowego elektrycznego merola i kupuje dom, a inni ludzie mieszkają w kawalerkach xD

Byłem najlepszy na roku i dodatkowo pracowałem. Większość ludzi studiowała wtedy dziennie jakieś gowno kierunki i teraz płaczę, że pieniędzy nie ma.

Część ludzi najchętniej #!$%@? by mi podatek 90%, a najlepiej wzięła całość i oddała leniwym, którym się nie chce pracować.

Jeszcze te teksty, że moja narzeczona jest ze mną dla pieniędzy xD Jak ja nawet jej nie utrzymuje… Narzeczona również dobrze zarabia i sama się utrzymuje.

Rada ode mnie
1. Odpier%%# się od bogatych ludzi i nie wyzywaj każdego od złodzieja.
2. Rozwijaj i ucz się po godzinach. Większość bogatych ludzi pracuje więcej niż 8h dziennie.
3. Gowno kierunki tylko zaocznie. Zacznij pracę jak najwcześniej.

#programista15k #programowanie #it #praca #pracbaza #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
2. Rozwijaj i ucz się po godzinach. Większość bogatych ludzi pracuje więcej niż 8h dziennie.


@mirko_anonim: dokładnie, nie ma programisty co zarabia ponad 20k za pracę do 8h dziennie, wiekszość siedzi 9-10h dziennie + 3-4h w sobotę i 3-4h niedziele
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek możesz się uczyć w pracy, ważne żeby robić nowe rzeczy w nie 10 lat klepać to samo. Po 5-10 latach możesz przestać i kolejne 3-5 lat odcinać kupony, oczywiście bez interesowania się co tam w branży wypadniesz na boczny tor ale 10 lat rozwoju + 5 lat odcinania kuponów i jesteś ustawiony a ostatnie 5 lat leci na lajcie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim czy ja wiem, bardziej po prostu z ludzi wychodzi żal na te całe #!$%@? "CZEBA SIĘ BYŁO UCZYĆ", co w aktualnych realiach dotyczy pójścia na medycynę lub IT. Rozwój w innych branżach opierając się jedynie na nauce jest dość średnio opłacalny.
  • Odpowiedz