Wpis z mikrobloga

nie mamy prawa krytykować największych debilizmów w naszej historii, bo się wykopek popłacze.

Doinformowania to akurat potrzebujesz ty.


@XanderPLXE: Stary, ale to co jest napisane tutaj w pierwszym wpisie to zwyczajnie kłamstwo. Jak na razie to ty płaczesz, bo ktoś próbuje wyprostować pasujące tobie kłamstwo.
  • Odpowiedz
Ja ciebie nie wyzywam, więc też proszę o kulturę wypowiedzi wobec mnie.


@Tytanowy_Lucjan: Stary, to co piszesz tutaj nie ma nic z kultury wypowiedzi, ani rozsądku o którym piszesz.

My Polacy zawsze najpierw działamy sercem i pseudohonorem, a potem myślimy jak już dostaniemy oklep.


Za to mamy takich prawdziwych i rozsądnych polaków, który uwielbiają srać do własnego gniazda, bo dzięki temu czują się jacyś lepsi od reszty. Może jeszcze zacznij pisać
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar Krytyczna ocena głupich historycznych działań to nie jest "sranie do własnego gniazda" tylko porządne działanie by drugi raz takich głupot nie robić.

To jest właśnie najgorsze w polskiej szkole i lekcjach historii, że zawsze trzeba się zgadzać z paradygmatem chwalebności głupiej śmierci i martyrologii, bo zaraz zaszczekają cię "patrioci" krzyczący "polan stronk", dla których wszystkie decyzje były wspaniałe i niepodważalne.

Autorytety należy podważać, tezy należy obalać. Jak coś jest głupie to
  • Odpowiedz
  • 0
@mimmo: Beznadziejnie tepy wysryw. Przypomnę ci tylko, że te dzieci się same nie zabiły tylko ktos je uzbroil i rzucil na front. Tak oni są odpowiedzialni za zabijanie Polaków , nie Polacy za to, że mieli czelność walczyć o wolność. Pluje na takich #!$%@?ów z relatywizmem pokroju ruskiego kacap.
  • Odpowiedz
Krytyczna ocena


@Tytanowy_Lucjan:

KŁAMANIE, że ktoś w Powstaniu dawał dzieciom broń i wysyłał je na pewną śmierć to nie jest "opinia" tylko KŁAMSTWO. Jak widać w dyskusji powyżej - autor kłamstwa doskonale zdaje sobie sprawę, że kłamie i ma z tego ubaw.

To jest właśnie najgorsze w polskiej szkole i lekcjach historii, że zawsze trzeba się zgadzać z paradygmatem chwalebności głupiej śmierci i martyrologii, bo zaraz zaszczekają cię "patrioci"


Jak na
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar Możesz mówić co chcesz, ale masz pamiętać, że poniesiesz za to odpowiedzialność karną jeżeli kogoś publicznie obrażasz - co jest prawnie zakazane.

A jak dowódcy powstania czują się urażeni to zapraszam do sądu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Krytyka historyczna zakazana nie jest.
  • Odpowiedz
MODERACJA przeczytała moje odwołanie i przywróciła usunięty komentarz po 12h od jego skasowania.


@Tytanowy_Lucjan: Święto po raz drugi. Jakiś bóldupiący pseudopatriota ponownie zgłosił mój pierwszy komentarz. Moderacja go PONOWNIE USUNĘŁA, a jak wkleiłem im kopię poprzedniego odwołania to go PONOWNIE PRZYWRÓCIŁA xD

Cuda na wykopie...
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Znajdziesz odpowiedź w tym co pisałem wcześniej. Przeczytaj, to nie boli...

@Tytanowy_Lucjan Czekam na te odpowiedzialność sądową. Bo jak ty nazywasz kogoś szmaciarzami, to jest fajnie, bo nazywasz nieżyjących, albo to "krytyka historyczna". Ja nazywam ciebie szmaciarzem w ramach "krytyki moralno-etycznej" oraz "krytyki teraźniejszości". Poza tym sam już wyjaśniłeś, że przecież mam prawo do odmiennej opinii. Szach mat xD
  • Odpowiedz