Wpis z mikrobloga

Z czego wynika ten ciągle powracający ból dupy o Citroena Ami?
Z niewiedzy, że jest to pojazd dla 14-latków czy innych pijaków bez uprawnień? Przecież takie auta są na europejskim rynku od kilkudziesięciu lat.
Z zazdrości, że gówniarze mogą się takim wozić, a sam musiał z buta naginać do osiemnastki?
Czy może ze strachu, że za 15 lat będą musieli takiego ściągnąć z zachodu zamiast przechodzonego premjuma?

Takie wozidło dla nastolatków, dzięki czemu nie trzeba ich niańczyć. Kosztuje kilkadziesiąt euro miesięcznie, jeździ za darmo, nie hałasuje w przeciwieństwie do Aixamow itp wyposażonych w diesla z minikoparki.
Jakbym dostał coś takiego na 14 urodziny to panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
PiotrFr - Z czego wynika ten ciągle powracający ból dupy o Citroena Ami?
Z niewiedzy,...

źródło: temp_file3890311728649075628

Pobierz
  • 75
skupia nawiew na przedniej szybie, bo bez tego dmucha wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: xDDD
wychodzi na to, ze to brzydkie gówienko i tak lepiej wygląda, niż działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@dos_badass: ale już wiesz jak rozwiązać główny problem.
Jak już kupisz, odezwij się na PW, wyśle niezbędną część za friko, jako dar narodu francuskiego dla narodu polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PiotrFr: co pierdzielisz? xd
Ami, abarth (xddddd) , ten nowy citroen, fiat e500, honda e, dacia spring, peugeot e308, vw e-up - to wszystko to bardzo drogie elektrośmieci ze śmiesznym zasięgiem i idealnie pokazują jak europejscy i japońscy producenci traktują konsumenta. (wymiana baterii w BMW i3, słaba jakość w mercedesie, lexus w GB tanieje prawie o połowę i ma zasięg trochę lepszy od dacii, nawet ta sama baza co idzie pod
  • 0
@smallboobslover: za dużo się naoglądałeś czegoś. Jeździłem każdym chińczykiem dostępnym w Europie, ty pewnie na oczy nawet żadnego nie widziałeś xD

Ami, abarth (xddddd) , ten nowy citroen, fiat e500, honda e, dacia spring, peugeot e308, vw e-up - to wszystko to bardzo drogie


Tak, w #!$%@? drogie. Zwłaszcza takie Ami za 50€ czy 7k jak chcesz za gotówkę. A wszystkie auta elektryczne są tańsze od spalinowych

a w Chinach EV
PiotrFr - @smallboobslover: za dużo się naoglądałeś czegoś. Jeździłem każdym chińczyk...

źródło: IMG_20240402_214453

Pobierz
@getin: zaobserwowałem Twój profil i będę go przeglądał gdy będzie mi źle, świadomość tego, że jest ktoś znacznie prostszy i głupszy niż ja poprawi mi humor za każdym razem, gdy zerknę co tam z siebie wyrzucasz. dzięki!
@PiotrFr: CC, Sei, Panda, Alfa 156, Punto2, 2x Stilo MW, Grande, Idea, Bravo, Croma.
nie wiem czy czegoś nie pominąłem. z tym że 4 ostatnie to wciąż na podwórku stoją, jeżdżone. ;)
parę niemców tez miałem, tfu.
Z czego wynika ten ciągle powracający ból dupy o Citroena Ami?


@PiotrFr: bo za 15 lat p0lak będzie takiego ściągał z francji a nie segment D żeby "premium" jeździć do kołchozu 10 km dalej ku zazdrości somsiada.