Wpis z mikrobloga

Z czego wynika ten ciągle powracający ból dupy o Citroena Ami?
Z niewiedzy, że jest to pojazd dla 14-latków czy innych pijaków bez uprawnień? Przecież takie auta są na europejskim rynku od kilkudziesięciu lat.
Z zazdrości, że gówniarze mogą się takim wozić, a sam musiał z buta naginać do osiemnastki?
Czy może ze strachu, że za 15 lat będą musieli takiego ściągnąć z zachodu zamiast przechodzonego premjuma?

Takie wozidło dla nastolatków, dzięki czemu nie trzeba ich niańczyć. Kosztuje kilkadziesiąt euro miesięcznie, jeździ za darmo, nie hałasuje w przeciwieństwie do Aixamow itp wyposażonych w diesla z minikoparki.
Jakbym dostał coś takiego na 14 urodziny to panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
PiotrFr - Z czego wynika ten ciągle powracający ból dupy o Citroena Ami?
Z niewiedzy,...

źródło: temp_file3890311728649075628

Pobierz
  • 75
@PiotrFr: Też bym dla dziecka takie coś kupił. Dla gówniaka lat 14 takie autko albo skuterek to wolność i niezależność. Zwłaszcza jak mieszka w małym mieście lub wsi, wtedy to gamechanger.

Do tego jak już będzie robił prawko na 18kę to zrobi je z palcem w dupie.
@PiotrFr: Pełno tego jeździ w Niemczech. To auto dla 15-latków i tak się reklamuje.
Ubezpiecznie kosztuje 20€ na rok, jeździ się na karcie motorowerowej, można parkować w miejscach dla skuterów.
Zasięg IMO trochę za mały (w zimie dramatycznie) - ale jest na prąd, można zabrać pasażera i nie kapie na głowę. Wersja fiatowska ze sznurkiem zamiast drzwi jest w istocie debilna.
OPEL oferuje tani miesięczny leasing do czasu osiągnięcia pełnoletności przez
szejas - @PiotrFr: Pełno tego jeździ w Niemczech. To auto dla 15-latków i tak się rek...

źródło: temp_file8838068886615020968

Pobierz
@PiotrFr: to jest ukoronowanie beznadziejności europejskiej techniki i technologii. Francuzi/niemcy nie potrafią teraz nadążyć za chińskimi elektrykami, które są pod każdym względem lepsze niż co co wyplują gówniane legacy automakers.
Jest świetny kanał Telescope o chińskim rynku EV, gdzie merytoryczny gość w najnowszym odcinku dał plaskacza Renault
https://youtu.be/tt1BlvHT368?t=340

W cale mi nie żal europejskich firm, byle tylko unia zlikwidowała kocyk ochronny - cła na chińskie auta, żeby niższa i średnia klasa
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer:

Rozwalają mnie trochę te okna, które uchylają się jak drzwi od obory :V


Jak w 2 CV

No i najlepsze - ami naparzający się z zakrętem przy Grand Hotel w Monako


Ale co ciekawe, w trakcie wyścigu bolidy F1 też nie są w stanie tam szybciej jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@mixererek:

z twojej schizofrenii. Nigdy nie widziałem żeby ktoś i tym potworku rozmawiał


To mało widziałeś, choćby dzisiejsze gorące xD

łatwo się w nim zabić


Fakt, przegrał zakład, bo się założył że da radę szybciej niż bolidy F1 które jadą tam 40 km/h
@PiotrFr: Ja tam myślę, że to auto wygląda świetnie. Na żywo wygląda lepiej niż na fotach. Gdyby była wersja jeżdżąca 70km/h to byłoby super wozidło do roboty. Najbardziej podoba mi się, że drzwi i szyby są takie same po obu stronach żeby ciąć koszty produkcji.
  • 1
@ZaQ_1: niby miała być wersja 80 km/h jak Twizy.

Najbardziej podoba mi się, że drzwi i szyby są takie same po obu stronach żeby ciąć koszty produkcji.


Tam nawet przód i tył jest taki sam, tylko inne światła wstawione