Wpis z mikrobloga

103 919,98 - 6,00 = 103 913,98

Dzisiaj Garmin zaproponował bazę 46 minut, więc zrobiłem 6km, z czego 3,5 km z najstarszym synem (prawie dziesięciolatkiem). Dziś jest sucho, więc postanowiłem pomasować stópki w palczakach (#barefoot). Na jutro już mój nadgarstkowy trener zapowiedział odpoczynek, więc do zobaczenia pojutrze!

Miłego dnia!

Tag do obserwowania moich postępów: #najwolniejszywykopekwsztafecie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #najwolniejszywykopekwsztafecie

Skrypt | Statystyki
sedros - 103 919,98 - 6,00 = 103 913,98

Dzisiaj Garmin zaproponował bazę 46 minut, w...

źródło: 20240407

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zbiersk: Tak. Wychodzę z założenia, że ludzie, którzy stoją za tymi algorytmami wiedzą więcej o ludzkim ciele niż ja. Korzystam z sugerowanych treningów Garmina (nie każdy model to ma - musisz sprawdzić, jeśli chciałbyś się przesiać z Xiaomi). Garmin na podstawie parametrów zebranych w czasie gdy noszę zegarek przedstawia mi sugestię biegu na dany dzień. Niektórym się to nie podoba, ale ja to bardzo lubię. U mnie te sugestie to zazwyczaj
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zbiersk: No i żeby nie było - nie do końca słucham tych sugestii. Najczęściej biegam z tętnem wyższym od sugerowanego. Sugestia to zazwyczaj 143 bpm, a ja zazwyczaj staram się mieć około 160-165, ale to wynika z mojej własnej obserwacji, że jest to tętno przy którym widzę jeszcze postępy i HRV mi nie wariuje, co by oznaczało przeciążenie organizmu. Czasem też biegam dłużej niż proponuje Garmin, ale bez wielkich przegięć.
  • Odpowiedz