Wpis z mikrobloga

ja akurat zawsze szanowałem wardęgę i mówię to serio, zazwyczaj merytoryczny, logiczny itd, generalnie spoko tibijczyk - ale tym razem mnie fest #!$%@?ł, pseudo #!$%@? emerytury, wielkie odejście, a wróci #!$%@? za rok czy dwa, albo mówisz normalnie że hiatus robisz albo #!$%@? na stałe, a i ja i ty wiemy że zara wrócisz, poza tym #!$%@? leśna myślisz że my na wykopie nie pamiętamy jak mówiłeś o byciu gwiazda i youtuberem i że po pewnym czasie zaczyna się ludzi #!$%@?ć będąc ciągle na świeczniku i trzeba się odsunąć na jakiś czas? myślisz że nie wiemy co robisz?
ale to pół biedy, najgorsze że #!$%@? kluczowy moment na dojechanie pozytywnego pdfa, który cię robi bez mydła non stop, a ty głowa w dół kolejny raz, zwyrolu to co czujesz na twarzy to nie deszcz

jak za 5 lat dalej ciebie nie będzie na yt to ze wstydem przyznam że źle cię oceniłem, ale oboje wiemy że zaraz wypełźniesz z nory leczyć kompleksy zadbanego krasnala ogrodowego
#famemma #wardega
Sinti - ja akurat zawsze szanowałem wardęgę i mówię to serio, zazwyczaj merytoryczny,...

źródło: comment_16541059373hNsOQoz3xCOxoPTXwailR

Pobierz
  • 3
ale to pół biedy, najgorsze że #!$%@? kluczowy moment na dojechanie pozytywnego pdfa, który cię robi bez mydła non stop, a ty głowa w dół kolejny raz, zwyrolu to co czujesz na twarzy to nie deszcz


@Sinti: Nie dojechałby bombla bo te dramy nigdy nie mają końca, nie da się nikogo scancelować obecnie. To juz tylko rozrywka. Wardęga już dawno gadał, że kontent komentery nie ma sensu z tego powodu i
No ta dojechali go za jakiegos boobsmena zeby #!$%@? mu zwyrola na amen, patrzac na kontent goats srednio im sie to pewnie kalkuluje a chata sie splacac musi xD