Wpis z mikrobloga

chociaż z drugiej strony to serio nie było na kogo głosować


@GammaQlaff: Dokładnie tak. Przypominam, że w tych wyborach można było głosować na dwie partie centrolewicowe, jedną lewicową, jedną prorosyjską i jedną katozamordystyczną.
@DannyDragon: tak, kumam. Właśnie rok temu powiedział, ze cena jest politycznie sterowana i jego decyzja polegałaby na tym, aby tego sterowania nie bylo. No ja pie.rdolę. jest w ch.uj rzeczy do grillowania a wybieracie najdebilniejszą.
szanuję za świadome podchodzenie do kwestii wyborów, ale moim zdaniem lepiej zagłosować na partię, która jeszcze nie była u władzy - dać szansę nowym ludziom.


@Randy_the_Ram: Tak, masz rację. Nowe to szansa. Przecież i tak musi byc ktoś na górze - w innym wypadku czeka nas anarchia. Ja jednak troche lat już mam i dosłownie co każde wybory jestem świadkiem podobnych uników i złudzeń. Polityka to ściek..

pozdr
@Luminarz_Osobisty Ale przecież to jest stały element u Pana Premiera. Ja do dzisiaj pamiętam sprzedaż którejś stoczni katarskiemu inwestorowi. Coś tam zaczęło iść źle i Pan Premier powiedział: Jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku to pan minister Grad zostanie odwołany ze stanowiska. Oczywiście transakcja do skutku nie doszła, a Pan Premier jak gdyby nigdy nic powiedział że pan minister Grad nie zostanie odwołany bo ma dużo innych obowiązków, a nie jakaś tam
Krypto pisowcy to najgłupszy gatunek ludzi. Przecież to 5.19 odnosiło się do sztucznego zawyżania cen przez DonOrleone i ryży wprost w pierwszym wideo mówi DZISIAJ. A szmateckie trolle to wyciągają po czasie, jak rozdmuchana inflacja zrobiła ze złotówką swoje. Serio trzeba mnie #!$%@? ziemniaka zamiast mózgu żeby z tego robić spin.