Wpis z mikrobloga

To jest tylko potwierdzenie ze wykop zalemingowany sekciarzami którzy wytłumaczyliby czyny korytowiczów nawet gdyby rodzine im rozstrzelali. Jak to jeszcze nie wisi w gorących to ja nie wiem. Przy kazdej innej partii (dopisek konfa/pis/ psl <dopisz cokolwiek>) płonęłoby jak #!$%@? z uśmiechnietymi komentarzami jak to rozkradają polskę złodzieje i kłamcy. No chyba ze mówimy o Słońcu Peru- donalowi to wtedy magicznie 800+ nie jest rozdawnictwem, lukrowanie deweloperki jest stanem poprawy rynku a babciowe słodkim podarunkiem () Postulaty po 100 dniach nieruszone ale przynajmniej jest nadal drogo a będzie jeszcze drożej
Brak śliny na was sekciarze

#polityka #nieruchomosci #gospodarka #bekazpodludzi
banicjant997 - To jest tylko potwierdzenie ze wykop zalemingowany sekciarzami którzy ...

źródło: 81476b27a4951ae25dc70f7dbca54270c72e1f7d3b9c13b2c388bbd0f1a3e9a0

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 37
@Yuri_Yslin: kasuję każde gówno niezwiązane z tematem- jesli z posta wyczytałeś kołku ze bronię pis albo konfę to urojenia sekciarskie dobrze ci siadły na sagan.
PS: Niech potwierdzeniem bedzie fakt ze nie głosowałem na żadną partię, ale pewnie wywali ci to error w jedynym zwoju :)
  • Odpowiedz
@banicjant997 skąd się bierze taką pewność siebie by uważać, że jak ty uznajesz coś za złe, to od razu wszyscy tak uznają? Może zwyczajnie nie przeszkadza im to 800 plus, albo nawet uznają je za dobry pomysł?
  • Odpowiedz
@banicjant997: Jako ktoś kto oczekiwał zmian i zagłosował taktycznie na Polskę 2050 jestem zdania, ze na dzień dzisiejszy całą tą Koalicję należy #!$%@?Ć. Śmiali się z kucostwa i seboli konfederacyjnych że nie chcą konkretów, a sami nie są lepsi. W sumie to jest nawet i gorzej, bo tam dotyczyło to paru pytań, a tutaj całego programu społeczno-gospodarczego który miał być zrobiony na pstryknięcie palca.
  • Odpowiedz
  • 1
Może zwyczajnie nie przeszkadza im to 800 plus, albo nawet uznają je za dobry pomysł?


@wstanczyk: ale nie świruj pawiana xDDD byłeś ostatnich kilka lat na tagu jak królowało 500+? No byłeś? Widziałes co tu sie działo? No jak nie to zerknij w archiwa. Ilość wpisów, memów, #!$%@? rządu nt rozdawnictwa było absolutnie numerem jeden ze wszystkich zarzutów. Zmiana rządu i nagle makiem zasiane. To nie ja a większość ludzi (tutaj
  • Odpowiedz
@banicjant997 no i co, uważasz że nie można było zmienić zdania w tej sprawie? Wielu ludzi zmieniło. Serio projektujesz swoje poglądy na innych i potem się dziwisz, że się nie zgadza. 500+ jest dziś oceniane pozytywnie przez chyba wszystkie środowiska, poza konfederacja.
  • Odpowiedz
  • 2
Wielu ludzi zmieniło


@wstanczyk: No magicznie zmieniło jak zmienił się rząd i guru- premier xD na tym polega oddanie sekcie. Nieważne ostatnie 8 lat #!$%@? po programie pomocy- jednej nocy większosci sie odwidzialo i teraz przewalanie ciężkich miliardów zł jest wspaniałomyślnością i niesieniem pomocy społeczeństwu xDD
  • Odpowiedz
@banicjant997 nie, to się zmieniało przez ostatnie 8 lat. Po prostu przespałeś, albo tak się zamknąłeś w swojej bańce, że nie zauważasz pewnych spraw. Jeszcze te projekcje z guru twoje - no domyślam się, skąd to Ci się bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale dobra, sprawdźmy twoja świadomość - czy potrafisz wymienić te negatywne efekty tego programu? W sensie konkrety, co takiego złego się stało w jego
  • Odpowiedz
  • 2
nie, to się zmieniało przez ostatnie 8 lat.


@wstanczyk: własnie Ty projektujesz jakies głupoty zeby zgadzały sie z narracją obecnego rządu. Nic sie nie zmieniało bo, odpowiadając na Twoje pytanie, polska zadłużała sie na kolejne miliardy, gdzie możnaby poprawic chocby służbę zdrowia która kuleje. Co sie stało? :) nic się nie stalo. Ludzie woleliby przeznaczac swoje części z przychodów na rzeczy sensowniejsze niz uprzywilejowanie danych grup
  • Odpowiedz
PS: Niech potwierdzeniem bedzie fakt ze nie głosowałem na żadną partię, ale pewnie wywali ci to error w jedynym zwoju :)


@banicjant997 też byłem taki w 2019, potem zmądrzałem.
  • Odpowiedz
  • 7
Różnica jest taka że o nie kradnie


@Piotrek7231: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz