Wpis z mikrobloga

@GeDox: to wiesz czy chyba? Przecież napisałem że muszą być brane pod uwagę wyjątki. Ale kobiety mają dużo więcej opcji zabezpieczeń niż mężczyźni, kobiety mają tabletki antykoncepcyjne, kalendarzyk, mogą zmusić partnera do założenia gumy, mają tabletki dzień po i inne specyfiki działające na płód lub zapobiegające zagnieżdżenia się plemnika. W końcu mają okres i powinny wiedzieć jak działa owulacja.
Facet ma jedynie zaufanie do kobiety lub kondomy bo wazektomia bywa nieodwracalna
Jak pozyskasz ciało do zjedzenia?


@Nemayu: ten argument jest taki sam jak narkotyki. Posiadanie narkotyków jest nielegalne, ale bycie po spożyciu nie ma skutków prawnych. Tak jak tutaj, dojście do zwłok może być nielegalne, ale samo konsumowanie ich już jest legalne.

to wiesz czy chyba? Przecież napisałem że muszą być brane pod uwagę wyjątki.


@Uuroboros: po tym konkretnym poście już wiem, że na pewno. A oto dlaczego.

Ale kobiety mają
@GeDox: no wybacz ale to jest pewnik, nie słyszałem nigdy o tym żeby kobieta która się zabezpiecza zaszła w ciążę.
A jeśli połączysz takie rzeczy jak tabletki antykoncepcyjne, spiralę, kondomy, choćby i ten głupi kalendarzyk to nie ma bata żeby kobieta która nie chce dziecka zaszła mimo wszystko.
no wybacz ale to jest pewnik, nie słyszałem nigdy o tym żeby kobieta która się zabezpiecza zaszła w ciążę.


@Uuroboros: w przypadku tabletek antykoncepcyjnych, zgadzam się. Ale musi je brać cały czas, co najmniej przez 30 dni. Wtedy jest pewność, że to działa w pełni. To jak, ruchanie za miesiąc, bo teraz nie ma pewności?

jeżeli ktoś chce mordować dzieci bo nie potrafi się zabezpieczyć, to niech tego nie robi. To
@GeDox a jakbys miał 100% pewność że na ciebie gwałt nie padnie to ok i mogą być legalne? Bo nie chodzi tu o to czy mnie to spotka albo czy ja to zrobię, ale że (w mniemaniu przeciwników aborcji) taki czyn (morderstwo) jest legalny
problem w tym, że zabezpieczenie się przed ciążą, nie zabezpiecza w pełni przed ciążą.


@GeDox: Najskuteczniejszą antykoncepcją jest nie puszczanie się. I to nie jest problem.
Jeśli ktoś jest przeciwnikiem korupcji, niech nie bierze łapówek.
Jeśli ktoś jest przeciwnikiem morderstw, niech nie morduje.
Jeśli ktoś jest przeciwnikiem kradzieży, to niech nie kradnie.

i tak dalej.

Kwestia aborcji to nie jest jedynie kwestia religii, bycia prawakiem czy lewakiem. Nauka jednoznacznie określiła, co powstaje w wyniku zapłodnienia. To jest czlowiek. Ta istota ma swoje własne DNA.

Aborcja nie może być traktowana jak środek antykoncepcyjny. A zwłaszcza teraz! XXI wiek, rozwinięta
"jeśli ktoś jest przeciwnikiem aborcji to niech jej sobie nie robi".


No i dziękuję, dobranoc. To powinno wyczerpać temat. Nie wiem czemu niektórzy tego nie rozumieją.


@zielonzielon: jeśli ktoś jest przeciwnikiem szczepień, to niech ich nie bierze.
jak ktoś jest przeciwnikiem znaków drogowych, to niech się ich nie trzyma
iak ktoś iest pszećiwńikjem poprawnej polżczyzny to niech nie stosuje sie do zasad
jak ktoś jest przeciwniekiem więzienia, to niech do niego
"jeśli ktoś jest przeciwnikiem aborcji to niech jej sobie nie robi".


No i dziękuję, dobranoc. To powinno wyczerpać temat. Nie wiem czemu niektórzy tego nie rozumieją.


@zielonzielon: jeśli ktoś jest przeciwnikiem kradzieży to niech nie kradnie.
No i dziękuję, dobranoc. To powinno wyczerpać temat. Nie wiem czemu niektórzy tego nie rozumieją.