Wpis z mikrobloga

@neuromanta: założenie jest proste - używam gumy = nie chcę bachora. idąc tym tropem pecha w tym przypadku ma bajtel.

ps. rozumiem, że jak zaciążyłbyś w ten sposób prostytutę, to wolałbyś płacić alimenty na dzieciaczka wychowującego się w burdelu, a może jednak w tej WYJĄTKOWEJ sytuacji przyklasnąłbyś jednak aborcji?
A ty na zrzucenie ze skarpy albo pozostawienie w lesie, ewentualnie na wycieczkę rzeką w koszyku (σ ͜ʖσ)


@Nemayu: ja nie mam sraki z tego powodu, ale ciebie z jakichś przyczyn temat boli. mama była raz zbyt szczera w gniewie?
Nie poszedłbym nigdy do prostytutki więc scenariusz jest bez sensu.


@neuromanta: ja #!$%@?ę xD to sobie wyobraź, też nie potrafisz?

Naziści nie chcieli Żydów. Mogli ich zabijać?


no na wykopie to jak najbardziej, jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypominam dzwonie, że zydzi się już urodzili i byli świadomymi, osobnymi bytami. w przeciwieństwie do skrzepa z nierozwiniętym mózgiem.
@d4wid: to to jest chochoł, bo nie trzeba być wierzącym, żeby być przeciwnikiem aborcji


@Kaeltas: chochoł to ty jesteś, bo nawet nie zrozumiałeś o czym napisałem.
Nie napisałem, że każdy niewierzący jest za aborcją, tylko że pisowcy i konfederaci są przeciwko, bo im religia nie pozwala.
Czytanie ze zrozumieniem, wiem że u konfederaty jest to ciężkie, ale rusz tym, chociaż jednym neuronem
ale bez sensu jest mnie pytać co bym zrobił, skoro bym nigdy się nie znalazł w takiej sytuacji. Znalezienie się w niej już byłoby pogwałceniem mojego kodeksu etycznego.


@neuromanta: ale możesz sobie wyobrazić, prawda? nie musi to dotyczyć ciebie, może twojego kolegi albo ojca. na spektrum jesteś?

a jednak to człowiek od momentu połączenia się plemnika z komórką jajową


@neuromanta: a, to gdzie imię, nazwisko, pesel, 800+ i pokropienie od
@d4wid: postawiłeś chochoła i będziesz się głupio tłumaczył. Stawiasz argument, że bycie przeciwko aborcji u nich wynika wyłącznie z religijności. Ponadto nie popierasz się żadnym cytatem z debaty, tylko go zmyśliłeś, czyli postawiłeś chochoła.
@d4wid: postawiłeś chochoła i będziesz się głupio tłumaczył. Stawiasz argument, że bycie przeciwko aborcji u nich wynika wyłącznie z religijności. Ponadto nie popierasz się żadnym cytatem z debaty, tylko go zmyśliłeś, czyli postawiłeś chochoła.


@Kaeltas: typie, ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i dalej drążyszXD. No religia jest najczęstym powodem za bycie przeciwko aborcji.

Chochoł to twoje konfiarskie #!$%@?
Różnica między aborcją a waszymi przykładami polega na tym, że wy przywołujecie czyny, których przedmiotem jest druga osoba, np. zabójstwo. Z kolei podmiotem aborcji jest kobieta, a przedmiotem jej ciało.


@zielonzielon: Podmiotem aborcji jest kobieta, przedmiotem - rozwijające się w jej łonie dziecko.

I jeszcze jedno: nazywając adwersarzy "głąbami" nie wystawiasz sobie najlepszego śiadectwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)