Wpis z mikrobloga

Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem samotności jest wygląd, w głowie badziew, finanse itp itd ()

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą uśmiechniętą parę na ulicy?
Co czujesz, gdy czytasz jakiś artykuł, rolkę na YT w stylu "spałem z 100 kobietami/spałam ze 100 facetami"? relacje fwb itp

opcja a) wk0rwia mnie to niesamowicie, czasami, to aż muszę po pokoju to rozchodzić, złość i frustracja
opcja b) bardziej mnie to smuci i dołuje, jest mi przykro, smucę się
opcja c) kiedyś mnie to emocjonowało, przeżywałem, teraz jest mi to obojętne raczej, jak deszcz/słońce nie emocjonuje sie pogoda xD
opcja d) ciesze sie, szczesciem innych ludzi i ze zyja jak ja nie umiem/nie moge

pozdrowki mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill
#przegrywpo30tce
#wygryw #tinder #badoo
#przegryw
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#podrywajzwykopem
#rozowepaski
#heheszki
#p0lka
#randkujzwykopem
#blackpill
#depresja
#stulejacontent
#tfwnogf
#rozowepaski
#p0lka
#heheszki
#feels
Zimny-jak-lod - Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem s...

źródło: c0d42e7ec53ba387de5df344fc5e2132

Pobierz

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą parę? Co czujesz, gdy wiesz, że ktoś miał np 100 partnerek?

  • opcja a 10.5% (17)
  • opcja b 38.9% (63)
  • opcja c 31.5% (51)
  • opcja d 19.1% (31)

Oddanych głosów: 162

  • 21
@Zimny-jak-lod: w 90% albo więcej procent, osoby są samotne, bo po prostu boją sie ludzi i stronią od ludzi. Znam tyle brzydkich osób w związkach, ale wszyscy są otwarci i towarzyscy.

Co do facetów, wystarczy, że masz pracę, ogarbiasz życie i nie pijesz czy palisz i z palcem w dupie kogoś znajdziesz
XDDD nie kazdy jest otwarty i towarzyski i absolutnie niema w tym nic zlego


@Pasterz30: chociaż w minimalnym stopniu musisz być otwarty. Jeżeli nie jesteś jakimś dziskusem, to chodzisz w miejsca publiczne, masz chociaż 1-2 znajomych i potrafisz stworzyć związek
ale co jest farmazonoerskiego w tym co napisal? Przeciez masa jest ogarnietych , inteligentnych samotnych Mirkow z wiekszymi majatkami


@Pasterz30: xDDDD tak tak. Każdy, kto jest sam, w większości przsypadków jest jakimś dziwolągiem, który stroni od ludzi i jedyne co robi to pije piwko, zagryzając chipsy i grając w gierki na komputerze.

Powiedz jak to jest, że masa osób bez wykształcenia, normalnych przeciętnych Polaków czy samą topkę jest w związakach? Zobacz,
Powiedz jak to jest, że masa osób bez wykształcenia, normalnych przeciętnych Polaków


@technojezus: no czyli potwierdzasz ze wyksztalcenie i majątek nic nie znaczą. I dobrze, bo nikt nie chce gold diggerki. Odpowiem na Twoje pytanie:

Jest tak dlatego, ze:
- te osoby poznaly sie w czasach gdy nie bylo tinderow, instagramow, dziewczyny byly normalniejsze
- goscie sa wystarczajaco przystojni, wyksztalcenie tu nie ma znaczenia bo baba patrzy na wzrost i ryj
@technojezus:
1. Ja byłem w związku, ba ! nawet byłem zaręczony ... Tak mi się życie spieprzyło, że dziś jestem sam to co mam zrobić? Wiem ,że nie wykorzystałem swojego okienka
2. Zwiedziłem prawie całą Europe i byłem w Azji . Może to nie wielki wyczyn ale to nie jest tak ,że nigdzie nie byłem ...
3. Na tinderze mam foty z wakacji. Oczywiście mógłbym iść na sesję zdjęciową i przerobić
5. Nie rozumiesz totalnie jak dziś wygląda rynek na tinderze. Polecam sobie założyć fake konto przeciętnej dziewczyny i zobaczyć jak duża nierównowaga jest...


@Maxior99: przy braku Premium co z tego, że masz lajki, jak nie widzisz kto ci je dał. Dopiero obie osoby muszą siebie zalajlować, gdy jedna nie ma premium i nie widzi lajków.

Wysrywacie typową bzdurę, że ktoś do kogoś piszę, a prawda jest taka, ze jest to niemożliwe,