Wpis z mikrobloga

@winsxspl: bo to nie są wyszukiwarki tylko, zapisane linki na pasku zakładek a zresztą do ustawienia tego jako wyszukiwarkę wchodzisz sobie w ustawienia>wyszukiwanie>skróty wyszukwiania i dodajesz manualnie xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos ja tam zbieram książki które przeczytałem bo mi się podobają na półce ale za to kiedyś moje dzieci/wnuki będą #!$%@? jak będą to po mnie wywalać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może też zainteresują się wiedźminem lub scifi
  • Odpowiedz
@WielkiNos: wystawiłby na grupie i ktoś, kto ma ogrzewanie piecem np na drewno by wziął w #!$%@? te książki. Ci obrońcy książek niczym nie różnią się mentalnie od obrońców piesków
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Mnie martwi co innego. Źe ludzie, dzisiaj zwykle magistrowie czegośtam, za cholerę nie czują wagi tego, co wyrzucają. Niskonakładowa praca naukowa z doskonałym spisem światowej literatury w temacie? Coś starego i trudnego do zdobycia z elektroniki czy informatyki? Teoria muzyki? Coś wydanego przez partię komunistyczną na użytek wewnętrzny? Opozycyjny drugi obieg z powielacza? Wszystkiego tego, co wymieniłem, nie ma w internecie, ani w bibliotekach (publiczne robią miejsce na modne powieści,
  • Odpowiedz
@WielkiNos

@Jarek_P no właśnie nie. Ja mam takie stare książki do pozbycia się. Wiem, że tego nikt nie chce nawet za złotówkę, bo część wyprzedałam na olx, a połowa została, ale nie potrafiła bym po prostu wyrzucić książki na śmietnik.


No ok, a wielu ludzi by potrafiło. To jest taki mit z czasów, kiedy wiedzą i w ogóle jakieś treści były dostępne tylko w książkach i przez to były one cenne. A
  • Odpowiedz