Wpis z mikrobloga

Chętnie bym posluchał od jakiegoś insidera jak to konkretnie się stało, że 0% popiera KO, PSL, Lewica, PiS - a protestuje pół Internetu XD Jakie tam są rozdania, o co konkretnie chodzi. Przecież logiki w tym nie ma żadnej. Ludzie przecież nie chcą tych dopłat, a najgłośniej przekonują, że nie no som potrzebne albo ludzie z branży, albo jakieś nosacze które już się załadowały i nie chcą, aby ceny pospadały.

#nieruchomosci #mieszkanienastart #deweloperka #lobbing #polityka
  • 43
  • Odpowiedz
ale ci już zatrudnieni w małych firmach poza Warszawą zarabiają blisko minimalnej, a do tego: bez umowy, bez ubezpieczenia, pracują na telefon szefa, a nie w stałych godzinach, pracują w środowisku nieprzestrzegającym przepisów BHP i nie mają zapewnionych środków ochrony przez pracodawcę.


Dostają od pracodawcy po 18-25 zł za godzinę pracy, ale za takie pieniądze to ja już wolałbym pracować sobie na produkcji i ustawiać maszyny, albo na kasie niż niszczyć sobie
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: no ja znam fachowców którzy tyle płacą swoim pomocnikom. Ekipy składające się z ukraińców. Dobra weźmy nawet te 30-35 zł za fachowca, dalej bez umowy, nigdzie nie dostanie kredytu. Jak będzie miał wypadek to nie dostanie odszkodowania ani chorobowego. Praca w niezdrowych warunkach i po 50 już mega problemy ze zdrowiem. Ty takich ludzi nazywasz klasą średnią xd
  • Odpowiedz
Ty takich ludzi nazywasz klasą średnią xd


@hub_bub: nie, kogoś kto pracuje na czarno nazywam debilem i oszustem, debil bo nie ma zabezpieczonej przyszłości (którą ja mu finansuje z podatków) a oszustem bo dyma wszystkich uczciwych Polaków razem ze swoim szefem.
  • Odpowiedz