Wpis z mikrobloga

Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jeszcze raz bez przekleństw.

Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać tylko białych heteroseksualnych ludzi. Zakaz wstępu dla czarnych, beżowych i lpg. Zobaczycie, co was spotka. Tymczasem we wspaniałym postępowym, toleranyjnym świecie możecie sobie bezkarnie dyskryminować rodziny z dziećmi i sugerować, że nawet pies jest wyżej w hierarchii.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika
OlaKordasOfficial - Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jesz...

źródło: 20240415_182535

Pobierz
  • 124
@OlaKordasOfficial: Jakim trzeba być debilem żeby się tu doszukać dyskryminacji xDD jeszcze ten spisek moderacji xC Dorosły człowiek na ogół umie się zachować niezależnie jakiego jest koloru - słusznie rasistowskie restauracje byłyby tępione.
Z kolei purchlaki, też niezależnie jakiego są koloru #!$%@?ą i hałasują.

Niedługo pierdnięciem te wasze przemyślenia będzie można gasić.
Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać tylko białych heteroseksualnych ludzi. Zakaz wstępu dla czarnych, beżowych i lpg. Zobaczycie, co was spotka. Tymczasem we wspaniałym postępowym, toleranyjnym świecie możecie sobie bezkarnie dyskryminować rodziny z dziećmi i sugerować, że nawet pies jest wyżej w hierarchii.


@OlaKordasOfficial: Dyskryminacja ze względu na rasę, wyznanie, płeć, narodowość, wiek, itd. jest zakazana w polskiej konstytucji. Nie mniej jednak polskie prawodawstwo dyskryminuje ludzi ze względu na wiek
nienawidze rodzin z dziecmi


@Instrybutor_z_Orlenu: musisz mieć bardzo przykre wspomnienia z dzieciństwa, skoro coś tak zwykłego jak rodzina z dzieckiem wywołuje w Tobie tak silne emocje jak nienawiść. Nawet mi Cię jest trochę żal.
@Wraczek: Zacznijmy od tego, że większośc rodziców to nawet nie za bardzo lubi chodzić do restaruacji z dziećmi, zwłaszcza małymi. Wiem bo sam mam, znam innych rodziców i mają podobnie. Tylko gdzieś tym dzieciom trzeba świat pokazywać, a jedzenie w restauracji jest jakimś elementem życia społecznego, którego sie muszą nauczyć. Druga kwestia, naprawdę ja nie wiem gdzie wy te drące japę i #!$%@?ące wszystko dzieci znajdujecie ale najprawdopodobniej w urojeniach. Najczęściej
@DrCieplak: ludzie tutaj co najwyżej w McDonald byli a nie w restauracji, albo all inclusive w Turcji xD i sobie cały światopogląd na tym wyrobili. Też regularnie chodzie do restauracji z żoną czy jak jestem w delegacji. Dzieci to rzadkość, a jak już jest jakieś to w sumie siedzi i normalnie je. Mój 2 latek ma więcej ogłady i kultury niż niektórzy pieniacze których spotykam
@OlaKordasOfficial ale o co ty się w ogóle prujesz tutaj? Bo tak się składa, że widziałem wiele wątków na Twitterze na temat tego zdjęcia i większość #!$%@?ła po autorze od góry od dołu. Jaką narrację próbujesz tu prowadzić i ustalmy, czy ona w ogóle leżała chociażby koło prawdy
@OlaKordasOfficial restauracje z zakazem wprowadzania kaszo-gówno-jadów to najlepszy trend jaki istnieje.

Zbliżam się do 30 stki i jestem bezdzietny kocham ciszę i gdy idę do restauracji chce zjeść w ciszy lub przy rozmowie ze znajomymi. Darcie mordy gównojada nie ubogaca mi tego doświadczenia.

Skoro te miejsca się utrzymują to jest popyt. A skoro jest popyt to jest też #!$%@? podaż.

Najgorsze momenty wakacji miałem gdy Zakopane zaczęło się przeradzać w #!$%@? deptak.