Wpis z mikrobloga

@Maxior99: właśnie przeglądałem sobie fotkę i tak sobie myślę co baby mają we łbie że takie typiary co mają po kilka dzieci z różnymi typami i zamiast próbować znaleźć beciaka to wolą się dalej pruć z chadami. To jest niesamowite że w dzisiejszych czasach nawet kobiety w wydawałoby się fatalnej sytuacji mogą pozwolić sobie dalej na hedonizm i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za przyszłość dzieci czy nawet swoją. Choćbym nie wiem co
  • Odpowiedz
@Feministka2000

nie bedzie konca cywilizacji, bo w zetkach i nowszych pokoleniach jest więcej ładnych ludzi niż tych urodzonych sprzed 1993


jeśli kierujesz się w tej ocenie wyglądem młodzieży na ulicy to weź pod uwagę opcję, że ci nieatrakcyjni po prostu nie wychodzą tak często z domu
  • Odpowiedz
@witajswiecie: ale ja właśnie po całych klasach patrze, a pamiętam że przez całą moją podstbazę/gimbę/liceum było tak, że były 4 ładne dziewczyny na klasę, jeden przystojniak na rocznik, reszta przeciętna i kilka osób paskudna
  • Odpowiedz
@Feministka2000 ani patrząc po dzieciach znajomych, ani po dzieciach z podstawówki na przeciwko mojego domu osobiście nie widzę żadnej różnicy w kwestii urody młodszego pokolenia, co najwyżej jest mniej faktycznie niezadbanych

z resztą jak miałoby to działać, że w jedno pokolenie miałaby nastąpić taka zmiana, w latach 90 nie mieliśmy jakiejś klęski głodu czy czegoś w tym stylu co mogłoby bezpośrednio wpływać na całą generację milenialsów
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek już #!$%@?ąc, że przez większość historii kobiety nie miały za bardzo wyboru w kontekście partnera, to nawet gdyby tak było, chyba umyka Ci chyba, że kobiety też mogą nosić kiepskie geny, więc taka średnia ta teoria
  • Odpowiedz
@witajswiecie: a w sumie w tym racja, kiedyś najsilniejszy/najbogadsi/najmądrzejsi/najprzystojniejsi faceci brali sobie najlepsze kobiety, ale suma sumarum wychodziło na to samo, przechodziły dalej najlepsze geny, zależy o jak słabych genach mówisz przypuśćmy kobieta 5/10 we wszystkim skoro może wybiera faceta 7/10 to i tak genowo jesteśmy na plusie, niż by miała wybrać typa 3/10
  • Odpowiedz
nie bedzie konca cywilizacji, bo w zetkach i nowszych pokoleniach jest więcej ładnych ludzi niż tych urodzonych sprzed 1993


@Feministka2000: Co to niby zmienia? Zawsze jest 10% najatrakcyjniejszych i 10% najmniej atrakcyjnych, niezależnie od średniej.
Zarobki też rosną, ale to nie zmienia faktu, że zawsze jest 10% najlepiej zarabiających i 10% najmniej zarabiających.

jak od pradziejów najlepsze geny przechodzą dalej, a to właśnie dzięki kobietom nie karlejemy nie robimy się coraz
  • Odpowiedz
@Feministka2000: zgadzam się też to zauważyłem, myślę że to z tego jedzenia z hormonami. Jak wyjechałem 19 lat temu na zachód to byłem w szoku jacy ludzie są ladni i wysocy. Tera to u nas weszło, ile masz lat?
  • Odpowiedz