Wpis z mikrobloga

Ten wpis kieruje do autystów którzy lamią w gry jak ja a chcieliby sobie w coś pograć. Darujcie sobie iks deki, są ludzie którzy po prostu lamią jak nikt inny a powinni móc sobie comfy pograć. Generalnie opłaca się wziąć nintendo switch lite/przyszłe NS2 oraz steam decka bo co miesiąc są jakieś obniżki i generalnie konsole posłużą wam przez kolejne lata. Sprawdźcie sobie te gierki na Deku Deals by wyłapać ewentualne promki w eshopie na swiczu. Ja nieironicznie zaoszczędziłem tysiaka, swicz ma często promki o dziwo XDDD

Gry które nie powodują że po pierwszych paru minutach chce się rzucić konsolą.

1. Pokemon Legends Arceus- można se popykać przez 50 godzin łapiąc stworki, robiąc przewrotki, walcząc z nimi, uprawiając pole, kraftując itemki, generalnie ja grindowałem do oporu by mieć full kaski, miejsca na itemki, charmy na większą ilość życia itd. w pierwszych 3 zonach spędziłem 8 godzin.
2. One Piece pirate warriors 3 i 4 [czwórka ma więcej postaci] generalnie gierki na 20 godzin+ gdzie się bije przeciwników i ma się masę postaci do zabawy
3. GTA 5 - zamula się na ogromnym terenie i okazyjnie robi się misje lub morduje NPCów dla zabawy
4. Saints Row 4- to samo tylko że ma się super moce i cheaty do zabawy
5. Dragon Ball Z Kakarott; zamula się walcząc z wrogami w powietrzu, walki nie są zje… więc jest fajnie i czuć ekscytacje
6. DB Xenoverse 2- tak samo, walki są fajnie zaprogramowane
7. Minecraft Dungeons Deluxe- Bezstresowa nawalanka typu RPG na 10 godzin
8. Minecraft Legends- Bezstresowy RPG strategia gdzie liczą się cyferki i lekki pomyślunek
9. Yu-Gi-Oh! Master Duel; Bezstresowa karcianka gdzie się robi fajne deczki i se pyka w solo modzie sesyjki
10. Story of Seasons: Pioneers of Olive Town oraz Friends of the great kingdom- fajne comfy farming simy do wielogodzinnego zamulania i grindowania, są śmiesznie proste i oferują dużo mulenia :3 Stardew Valley jest o wiele wiele bardziej zaawansowany i też fajny
11. Hades lata się przez dundżeony i nawala z potworami aż się dednie i od nowa, za każdym razem się zdobywa nowe moce, nie jest aż tak stresujące, nie lami się aż tak mocno, ale wciąga
12. Worms W.M.D. tradycyjne robaki do zamulania
13. Pokemon Unite- MMO do zamulania, dziecinnie proste
14. Pokemon Violet- otwarty świat z tradycyjnymi poksami do zamulania na Miraidonie na którym się comfy jeździ.
15. Harvestella- comfy farming sim z fajną walką typu RPG w czasie rzeczywistym
16. Witcher 3- Ładny hack and slash RPG do zamulania na wiele godzin
17. Skyrim- To samo

#nintendoswitch #gry #xbox #ps5 #pcmasterrace #linux #android #windows #ios #przegryw #depresja #autyzm #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 6
@glos_zenady: u mnie z deprechą, to ciężko się myć regularnie, jeść itd. więc wyjść z łóżka i usiąść przy kompie to też wysiłek. Jak nie masz takich problemów to nie zrozumiesz. No i swoją drogą zbyt rozbudowane mechaniki gry też zniechęcają.