Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
No to czas odswiezyc sobie appke #tinder i przy okazji do was moje Mirki kochane mam pytania :) Jako ze rozpadl mi sie roczny zwiazek (a przed nim mialem naprawde dlugi... 9 lat) to pora na ponowne poszukiwania w celu zabicia uczucia samotnosci.

Dla kontekstu: 32 lata, j normik-ekstrawertyk, na pewno nie przegryw. Interesuje mnie poznanie kobiety na dlugo. Znam swoja wartosc i nie traci ode mnie desperacja. Nie chce ons, fwb bo uwazam to za strate czasu. Zalezy mi na poznaniu "tej jedynej" z ktora moglbym spedzic i dzielic zycie. Dzieci nie chce na 100%, zreszta nawet nie moge ich miec bo jestem bezplodny i to jest deal breaker (od razu chce ta informacje udostepnic zeby nie bylo niedomowien i straconego czasu).

Moje wymagania pod kobiete: aby byla na zblizonym poziomie do mnie. Nie mam wygorowanych wymagan, nie chce schodzic po prostu w dol. Wiek raczej podobny do mojego, moze byc mlodsza lub starsza.

Majac pod uwage te kryteria powyzej...

1. Tinder to odpowiednia appka dla mnie? Czy moze celowac w cos bardziej dystyngowanego jak np. #boo albo #bumble albo #badoo? Chyba ze jeszcze sa inne opcje?
2. Moja najswiezsza ex poznalem na tinder. Tinderowanie rok temu z hakiem bylo ciezkie, jak szukanie igly w stogu siana. Macie jakies protipy co tu zrobic dalej?

#randki #randkujzwykopem #tinder #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
No to czas odswiezyc sobie appke #tinder i pr...

źródło: 500x500

Pobierz
  • 8
ale sam piszesz na koniec, że "tinderowałeś" już rok temu to co innego może Ci ktokolwiek tutaj doradzić?

generalnie randkowanie w internecie jest tragiczne, ja rozumiem że Ty jesteś "atrakcyjny normik ekstrawertyk 32 lata" ale na tej apce o ile nie masz naprawdę top wyglądu / zdjęć podkreślających status majątkowy to możesz liczyć na 31 matkę z dzieckiem, albo księgową / pracowniczkę urzędu miasta ale do po długich podchodach a i tak
Dietetyq - ale sam piszesz na koniec, że "tinderowałeś" już rok temu to co innego moż...

źródło: sad-military-man-crying-while-260nw-2291158201

Pobierz
@mirko_anonim: @Maxior99
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie dziewczyną.
Jak nie jest
@mirko_anonim: tak. porada: napisz swoje konkretne oczekiwania i wymagania (ważne aby to było PO opisie siebie...)
nie rozpędzaj się i nie pisz wprost, że nie chcesz mamy z dzieckiem... raczej napisz np. że nie masz jeszcze dzieci i szukasz kobiety która ma podobnie( ͡° ͜ʖ ͡°) - na luzie to napisz, a nie "jak masz kaszojada to nawet nie pisz".
na rynku jest gigantyczna ilość chętnych myszek,