Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego musiałem się urodzić w polsce.. w kraju który jest pariasem na świecie, w kraju w którym nawet nie mogę dowolnie wypowiadać swoich opinii, w kraju w którym nie ma żadnej możliwosci zmiany swojego życia i za chwile może zostać zaatakowany przez rosje.. dlaczego ludzie mogą się urodzić w normalnych krajach a ja musialem się urodzić w polsce w której nie mam żadnych perpektyw na życie i nie ma nawet możliwości zmienić tego? Ludzie w zachodnich krajach mogą jeżdzić na wakacje pracować w dobrych zawodach a ja urodziny w polsce nic nie moge dlaczego tak musialo być?

#przegryw #wojna #rosja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 67
  • Odpowiedz
  • 566
@mirko_anonim: zawsze mogłeś się urodzić w Rosji, Białorusi, Ukrainie, w Ugandzie czy jakimś afrykańskim plemieniu i długo by wymieniać tak gdzie byś miał znacznie gorzej, ostatecznie nie wylądowałeś tak źle
  • Odpowiedz
  • 703
@mirko_anonim: typowy polaczek..

urodziłeś się w kraju w którym poziom życia jest lepszy niż 89% populacji świata (liczyłem to kiedyś z raportów OECD, nie masz co dyskutować to jest matematyczna precyzja), z którego na dodatek masz bardzo prostą drogę do emigracji na zachód

miałeś o wiele większą szansę wylosować np. indie gdzie byłbyś biedakiem, żyjącym na poziomie biedy którego sobie nawet nie jesteś w stanie wyobrazić, bez żadnej możliwości awansu i
  • Odpowiedz
nawet nie mogę dowolnie wypowiadać swoich opinii


@mirko_anonim: serio? Ludzie wypowiadają tak głupie rzeczy podpisując się imieniem i nazwiskiem a Ty nie możesz wypowiadać opinii?
Poza tym co zrobiłeś żeby mieć perspektywy?
Zakładam, że nie jesteś chory ale jeśli byś był to w takim US miałbyś sporą szansę wylądować na ulicy.
Utknąłeś w poczuciu bezsilności i nic z tym nie robisz pewnie. Być może zmarnowałeś lata w których inni się uczyli
  • Odpowiedz
Dlaczego musiałem się urodzić w polsce..


@mirko_anonim: a przecież mogłeś się urodzić w Afryce, Indiach czy Bangladeszu. Już nie mowie o Rosji. Wtedy to byś miał perspektywy. Zaskarż matkę, poczujesz się od razu lepiej...
  • Odpowiedz