Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego musiałem się urodzić w polsce.. w kraju który jest pariasem na świecie, w kraju w którym nawet nie mogę dowolnie wypowiadać swoich opinii, w kraju w którym nie ma żadnej możliwosci zmiany swojego życia i za chwile może zostać zaatakowany przez rosje.. dlaczego ludzie mogą się urodzić w normalnych krajach a ja musialem się urodzić w polsce w której nie mam żadnych perpektyw na życie i nie ma nawet możliwości zmienić tego? Ludzie w zachodnich krajach mogą jeżdzić na wakacje pracować w dobrych zawodach a ja urodziny w polsce nic nie moge dlaczego tak musialo być?

#przegryw #wojna #rosja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 67
@Returned: tak, nie powinien robić z siebie ofiary losu tylko pobłogosławić co ma i brać się do pracy

z takiego babulenia jeszcze nikomu się sytuacja nie poprawiła

przestańcie robić z siebie męczenników polski bo jeteście i śmieszni i żałośni zarazem

normalnie polską ukrzyżowani, martyrologia XXI wieku "bububu, dlaczego musiałem się urodzić tutaj, bububu"
@mozis: @m_ney ogarnięcie, że większość ludzi na świecie to etatowcy? Nie każdy jest zdolny do jakichś większych rzeczy, do zwiększania kwalifikacji itd. Sęk w tym, że takim robotnikom różnie się żyje w różnych częściach świata. Nie każdy chce też opuszczać rodzinę itd., żeby polepszyć swój komfort życia bez konieczności podnoszenia kwalifikacji (do czego mogą nie być zdolni, bo np. są i tak dość zapracowani).

@m_ney ale to właśnie jest meczennictwo. "Pobłogosławić
@Returned: to nie jest męczeństwo

To jest pozytywne nastawienie do życia w kraju i możliwości jakie daje.

Ty natomiast uważasz że babulenie jest spoko. Powiedz mi zatem: co pozytywnego przyniesie twoje narzekactwo?