Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego musiałem się urodzić w polsce.. w kraju który jest pariasem na świecie, w kraju w którym nawet nie mogę dowolnie wypowiadać swoich opinii, w kraju w którym nie ma żadnej możliwosci zmiany swojego życia i za chwile może zostać zaatakowany przez rosje.. dlaczego ludzie mogą się urodzić w normalnych krajach a ja musialem się urodzić w polsce w której nie mam żadnych perpektyw na życie i nie ma nawet możliwości zmienić tego? Ludzie w zachodnich krajach mogą jeżdzić na wakacje pracować w dobrych zawodach a ja urodziny w polsce nic nie moge dlaczego tak musialo być?

#przegryw #wojna #rosja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 67
@mirko_anonim: nigdy #!$%@? nie dogodzi. Będzie chodził tak całe życie i #!$%@? jak to jest źle. Idź w #!$%@? i skończ zabierać energię takim poerdoleniem ludziom którzy chcą przeżyć to życie w jakimś tam swoim szczęściu.
dlaczego ludzie mogą się urodzić w normalnych krajach


@mirko_anonim: np. w Nigerii, Indiach, Uzbekistanie i 100 innych tego typu super krajach, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszkasz w UE. Nawet wizy żadnej nie potrzebujesz aby wyjechać do któregoś z top światowych krajów jeśli chodzi o poziom życia. Co Cię powstrzymuje?
@Dizel_AHTUNG: czyli uważasz kolego że porównanie rzeczywistych możliwości i poziomu życia z resztą świata to nie jest właściwa droga?

Co jest lepsze wg Ciebie? Ból doopy i gorzkie żale opa że jest mu źle jako miarodajny wskaźnik jakości życia?

Chciałbym coś od Ciebie usłyszeć
@mirko_anonim: ja jestem wręcz zaskoczony, że dane było mi się urodzić w Polsce, w relatywnie bezpiecznych czasach. To jest naprawdę duży fart.

P.S.: o Polsce gada źle tylko ten, co świata nie widział i nie zna historii
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jesteśmy w UE, mamy Schengen, jedź gdzie chcesz. Niewiele potrzeba jak jesteś robotny.

Myślisz, że jakis brytyjski chav jeździ na wakacje poza swój social estate? Francuski przegryw z wioski porzuconej przez centralizację Paryża? Ziomeczek z włoskiego miasteczka bez roboty, populacją starych dziadów i imigrantów? Nie, chodzi tam z nożem pod bluzą i szuka zaczepki.

Wszędzie są nieroby, i wygrywy.

Gdzieś może być łatwiej być tym wygrywam, nie będę
@mirko_anonim: “wszedzie dobrze gdzie cie nie ma” slyszales takie powiedzenie? Zylem w kilku roznych panstwach i uwierz mi na slowo skoro sam nie chcesz sprawdzic, ze nigdzie nie ma kolorowo, wolnosc slowa nie istnieje poza twoimi 4 scianami.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): A nie bolą cię bardziej podatki i podatkoskuadki od dochodów, zakupów, oszczędzania i bierności na sumarycznym poziomie od ok. 40% (ryczałcik, średnio 12% i bez składków) do ponad 70% (skala >120k)?

Bo takie dziwnie modne i aktualne te twoje szlochy.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów