Wpis z mikrobloga

Ej Mati, podnieśmy mocno pensje minimalna w montowni w Europy, a przy tym nie inwestujemy w nasz biznes bo inwestorzy zagraniczni są spoko i na pewno się nie zawiną jak się okaże, że koszty im się nie spinają.
Co może pójść nie tak?
Zarobki minimalne oderwane od rynku, ceny nieruchomości oderwane od wartości rynkowej.
Social tak rozdmuchany, że nie opłaca się niektórym pracować.

To jebnie.
#pracbaza #nieruchomosci
WypadlemZKajaka - Ej Mati, podnieśmy mocno pensje minimalna w montowni w Europy, a pr...

źródło: 189268101774d2dandrzej_to_jebnie_1

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@daretti877

@WypadlemZKajaka: nie no 1000 euro brutto minimalnej w 6 gospodarce unii to przecież jakiś kosmos....poloki bidoki niech robią za 500 euro na pana niemca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Głupi jest ten komentarz, co pana Schlomo Shekelberga interesuje czy to kosmos czy nie? On widzi tyle, że kiedyś miał 500 EUR, teraz ma to samo 2x drożej więc nic dziwnego że zawija się tam, gdzie znowu się
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka wiadomo, niech obniża jeszcze przy galopujących kosztach życia xd #!$%@? edgy boi, idź sam żyć za te marne grosze, a nie pożal się Boże ratować gospodarkę cudzym kosztem. Nawet mi się nie chce dyskutować, bo sam lat temu z dziesięć miałem taki prawacki gwóźdź wbity w mózg
  • Odpowiedz
  • 39
@WypadlemZKajaka Faktem jest że Tajwanem nie jesteśmy ale jesteśmy 20 gospodarką świata, mamy jeszcze deleka drogę do starej unii ale 500 euro miesięcznie i tak z tym nie współgra. Faktem też jest że udział wypłat w pkb jest jednym z najniższych w ue. Firmy mają z czego płacić ale nie chcą z własnej pazerności a ty bronisz milionerów i miliarderów.

Na dodatek zarzucasz komuś granie na emocjach a sam używasz prostackiego grającego
  • Odpowiedz
z taką widzą na temat gospodarki i umiejętnościami analitycznymi mógłbyś wykładać na uniwersytecie


@Cyslav: mógłbym, ale zrezygnowałem z pracy na uczelni, chociaż miałem taką ofertę. Za słabo płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: a, ty mówisz językiem Excela, więc Pan Wiesiek, kasjerka w Lewiatanie czy pracownik biurowy w firmie w mieście wojewódzkim mają przymierać głodem, bo mimo że wszystko zdrożało i np. taki prąd jeszcze drożeć będzie, to jednak pracodawcy podwyżek nie dadzą, a interwncja państwa to literalnie komunizm i zło xD
  • Odpowiedz
nie no 1000 euro brutto minimalnej w 6 gospodarce unii to przecież jakiś kosmos....poloki bidoki niech robią za 500 euro na pana niemca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@daretti877: @WypadlemZKajaka Najlepsze jest to, że dzięki 1000 euro minimalnej niektórzy Polacy zaczną zarabiać 0 euro miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Minimalna powinna wynosić pewnie coś koło 3k brutto, albo i mniej. Zbyt wielu ludzi jest
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: jebnie .... przez Unijne regulacje ETSy i inne zielone gówna! to zabija firmy a nie podniesienie minimalnej do zawrotnej kwoty 900 euro... zobacz sobie ile firmy musza placic za energie teraz a ile placili kiedys~!
Firmy wykanczaja tony regulacji! prezepisów dostosowaywanie do nich biznesu a nie minimalna... ogarnij sie troche czlowieku!
  • Odpowiedz