Wpis z mikrobloga

Czasami mam wrazenie ze zyjemy w czasach gdzie idioci zaczynaja dominowac, gdzie logika przestala miec sens i znaczenie.

"Przestan sluchac bzdur w sieci. Elektryki nie płoną, to jakiś spisek. Da sie je szybko gasic."
"Co, elektryk sie spalil na ulicy? Tak, ale to dlatego ze ktos go podpalil"
"Wsparcie do kredytow 0% jest dobre bo mlodzi beda mogli kupic mieszkanie."
"Nie wprowadzajmy podatku katastralnego, bo to nic nie zmieni, ceny najmu pojda do gory. Tak, mam 15 mieszkan w Warszawie no i co z tego?"
"Fliperzy sa fundamentem polskiej gospodarki, czemu mielibysmy ich karac?"
"Ta wojna na ukrainie to jakis spisek, tam nie ma zadnej wojny. Widziales jakimi samochodami jezdza?"
"Wkurzaja mnie ukraincy, rusek mi ostatnio powiedzial ze to oni rozpoczeli wojne i ja mu wierze"
"Szczepionka na COVID jest super zdrowa, uratuje Ci zycie. Co z tego ze powstala w mniej niz pol roku, przeciwko grypie sie szczepisz. Co z tego ze szczepionka na grype jest juz z nami dekady?"
"Miales zator i nie chcesz sie szczepic? Jestes glupi, jestes czescia spoleczenstwa, powinienes byc odpowiedzialny, zaszczepic sie bo zarazisz innych"
"Mezczyzni powinni walczyc za kraj i bronic go gdy zajdzie taka potrzeba. Musisz wypelniac swoj obowiazek, my kobiety wyjedziemy sobie za granice i zaczniemy zycie od nowa bo na to zaslugujemy"
"Jestes zalosnym meczyzną jesli mowisz ze uciekłbyś z kraju. Nie uciekniesz, NATO Cie znajdzie. Co, masz firme, prowadzisz dziaialnosc, dobrze sobie prosperujesz i zarabiasz +20k zlotych oraz utrzymujesz zone, corke, syna, kota, i nie chcesz isc do wojska ktore zrekopensuje Ci tylko 4k zlotych? Maly z Ciebie czlowiek, za duzo wymagasz"
"Marek rozwodze sie z Toba, zdradzilam Cie, ale to dlatego ze nie poswiecasz mi uwagi. Co z tego ze duzo pracujesz zeby splacic nasz apartament, nie obchodzi mnie to. Rozwod bedzie z Twojej winy, chce 50% majatku, mieszkanie dla siebie, a z dziecmi zakaz widzenia inaczej wyrobie Ci karte lub naklamie ze molestujesz moje dzieci"
"Dzieki za bezinteresowna pomoc, teraz nie bede z Toba pisala przez 2 tygodnie i napisze znowu gdy bede Cie potrzebowala. Nie szukam faceta, bo tego nie potrzebuje, jestem wolna i niezalezna kobieta, lubie uprawiac seks co tydzien z nowa osoba bo moge, bo dzieki temu czuje sie dumna z siebie i piekna i wspaniala"

Kiedys sie smialem z szurow, ale teraz nie potrafie. Za kazdym razem jak slysze takie głupoty, cos we mnie umiera. Podchodze do absurdow swiata juz z duza obojetnoscia bo wiem ze juz go nie naprawie.

#zycie #zalesie #polityka #zdrowie #problemypierwszegoswiata #szury #wojna
  • 3
  • Odpowiedz