Wpis z mikrobloga

Siema nie pisałem jakiś czas to teraz napiszę co u mnie. Jednak Holandia to nie było to czego szukałem. Kraj mi niepodszedł ale chyba i tak tego potrzebowałem, ponieważ stałem się bardziej otwarty i trochę bardziej rozmowny [nie jest jeszcze idealnie ale już jest lepiej niż było]. Spotkałem całkiem spoko ludzi i ogólnie mnie tam polubili i słyszałem o sobie dobre słowa. Praca raz była cięższa raz lżejsza [akurat tutaj mi się przyfarciło ponieważ z godzinami nie było żadnego problemu], dorobiłem sobie ale mam plan wyjazdu i teraz spróbować jakieś większe miasto w innym kraju [Niemcy lub jakaś skandynawia]. Więc jakbyście mieli mi polecić jakiś kraj to jaki byłby spoko żeby spróbować sobie życie ułożyć [tylko żeby ten kraj był u Uni] i jakbyście mieli jakieś pytania to z chęcią odpowiem dotyczące mojego wyjazdu do Holandii
#depresja #przegryw #samotnosc #emigracja #holandia #fobiaspoleczna
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Greensy: Minusy to napewno bycie cały czas z kimś w pokoju, brak prywatności, dojazd do pracy [10km w jedną stronę mocno gównianym rowerem], karta która niedziała w każdym sklepie dlatego musiałem robić zakupy w tych większych, całkiem drogo jest w Holandii niewiem jak w porównaniu do innych krajów, pogoda tragiczna, ciśnięcie na targety, i niektórzy ludzie [była taka jedna teamleaderka która kazała nawet w rozmowie tylko z nią mówić do siebie
  • Odpowiedz
@Hanlan: brzmi jak ciężka robota, nie wiem ile zarabiałeś ale myślałeś o poszukaniu czegoś bezpośrednio w okolicy? Wtedy możesz se wynająć pokój samemu, ceny będą zależna oczywiście od prowincji, Noord-Holland będący najprawdopodobniej najdroższy :p
  • Odpowiedz