Wpis z mikrobloga

99 367,78 - 7,13 - 11,65 - 11,68 - 3,60 = 99 333,72

Mój Garmin prosi o treningi siłowe i beztlenowe. Siłowe akurat są, ale przy użyciu samego stopera, a beztlenowy siekłem wczoraj. Trening (znowu) skopiowany od @enteropeptydaza i pięknie wszedł na serducho, giry, zresztą na całego mnie :D Ale masakra, kusi żeby się zatrzymać, myśli, aby wbić się w wygodną sofę, albo złapać zmrożoną butelkę coli na słonecznej plaży, ale z drugiej strony walka do końca i niech to piekło się kończy tu i teraz xD

...a teraz czekamy na wykonanie treningu przez @Grzegiii bo zerżnąć plan to łatwo ( )
Testuję nowy pas z ali. Na razie 2 biegi za sobą i jeszcze nie mam opinii. Chyba czujnik w Epix jest wystarczający, ale jeszcze będą testy na interwałach.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
abc3 - 99 367,78 - 7,13 - 11,65 - 11,68 - 3,60 = 99 333,72

Mój Garmin prosi o trenin...

źródło: photo

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Przepraszam, że zawracam doo ope, ale wyszukiwanie pokazuje, że na wpisy z pytaniem o garmina prawie nikt nie odpowiada ¯\(ツ)/¯

W zeszłym roku kupiłem sobie taniego amazfita i tak mi się spodobało jaką cyferki dają motywację, że teraz zastanawiam się nad zakupem jakiegoś garmina i mam kilka pytań.
Czy w aplikacji garmina są jakieś funkcjonalności zamknięte za abonamentem czy wystarczy kupić sam zegarek żeby się cieszyć pełną funkcjonalnością i podglądem?
Czy te
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Spojler22: 1 i 2: Nic mi nie wiadomo o zamkniętych funkcjach, wszystko masz dostępne w aplikacji Connect, na stronie web https://connect.garmin.com lub niektórzy tranferują dane na Strave lub inne podobne strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można też eksportować/importować dane.
  • Odpowiedz