Wpis z mikrobloga

Bo podoba mi się gra zespołowa? Cały sport jest do wyrzucenia, bo polega na rywalizacji z innymi oraz trenowaniu swoich umiejętności.


@XpedobearX: ale w sporcie cwiczysz cialo, dlatego warto to robic. mnie nudzi podnoszenie ciezarow ale zmuszam sie do tego zeby nie zdziadzeć za bardzo.

Niezłe spłycenie. Co powiesz o piłce nożnej albo wspomnianych szachach?

no tak jak mowilem, nuda.
@XpedobearX: >A uczyłeś się w niej czy odbębniałeś dupogodziny?
@
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Wiele osób przechodzi gry wielokrotnie, bo im sie podobaja lub do nich wracaja.

@XpedobearX: to tez jest dla mnie dziwne. ale patrzac na statystyki achievementow to maly procent graczy sie w takie cos bawi, zwykle okolo 30% graczy w ogole przechodzi dana gre raz
  • Odpowiedz
@Logytaze: Dlatego wszystkie mmo w które grałem mnie od pewnego czasu odrzucały od siebie, bo dochodziło się do poziomu gdzie albo kupowałeś busty i inne wspomagacze, albo traciłeś czas na levelowanie postaci co przestawało być zabawą, a zaczynało przypominać pracę.
  • Odpowiedz
@wygryw50k @wh0ami z tym skill issue to jest taki problem, że poziom skilla może zależeć nawet od pory dnia i samopoczucia, a tego systemy matchmakingowe w grach kompletnie nie biorą pod uwagę. Inaczej mi się gra jak się naładuje kofeiną, inaczej jak mi ta kofeina już zejdzie, a jeszcze inaczej jak jestem po robocie i mam opóźnioną reakcję. Jak jeszcze lubiłem pogrywać w ligę, to tak naprawdę jedynie w niektórych momentach dobrze
  • Odpowiedz
ale co wy macie z tymi questami? wiesz ze nie tylko ubisoft robi gry singleplayer?


@SmugglerFan: Ok, to na czym polegaja gry single player jak nie wykonywaniu gotowych skryptow? xD

no tak jak mowilem, nuda.

ale w sporcie cwiczysz cialo, dlatego warto to robic. mnie nudzi podnoszenie ciezarow ale zmuszam sie do tego zeby nie zdziadzeć za bardzo.


No spoko, a w grach multiplayer rozwijasz umiejetnosci wokol danej gry, tak jak
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Ok, to na czym polegaja gry single player jak nie wykonywaniu gotowych skryptow? xD


@XpedobearX: nie rozumiem o co chodzi. malo gier polega na wykonywaniu gotowych skryptow. gralem ostatnio w human resource machine i tam faktycznie sie dalo przekleic skrypt do gry i przejsc w ten sposob level, ale nie skorzystalem z tego ani razu.

No spoko, a w grach multiplayer rozwijasz umiejetnosci wokol danej gry, tak jak uczysz
  • Odpowiedz
to jest kompletnie nieprzydatne. a podnoszenie prawdziwych ciezarow IRL akurat jest przydatne.


@SmugglerFan: A czy ja temu przecze? Porownuje tylko element rywalizacji w grach czy sportach zespolowych. To Ty wyjechales z trenowaniem ciala. Masowe granie w gry tez jest nieprzydatne, a jednak to robisz. Sam obecnie nie mam na to czasu i ochoty. Wcale mi z tego powodu nie jest smutno, bo mam ciekawsze rozrywki niż klepanie w klawiaturę.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: A czy ja temu przecze? Porownuje tylko element rywalizacji w grach czy sportach zespolowych. To Ty wyjechales z trenowaniem ciala. Masowe granie w gry tez jest nieprzydatne, a jednak to robisz. Sam obecnie nie mam na to czasu i ochoty. Wcale mi z tego powodu nie jest smutno, bo mam ciekawsze rozrywki niż klepanie w klawiaturę.


@XpedobearX: chodzilo mi o to ze sporty zespolowe maja wiecej sensu niz gry
  • Odpowiedz
@SmugglerFan nie wiem, umiejętność abstrakcyjnego myślenia, szybkiej adaptacji, sprawnego rozwiązywania różnych zadań logicznych? nie zauważyłeś nigdy, że ludzie dobrzy grający w jedną grę są w stanie szybko znaleźć się w topce graczy łapiąc się za nową? ja mógłbym kłócić, że siłownia (na którą uczęszczam regularnie) jest ci niepotrzebna. po co ci mięśnie? wiesz, że po dwóch tygodniach przerwy od podnoszenia ciężarów twoje ciało robi wszystko, by się pozbyć nadmiarowych mięśni, bo ewolucyjnie
  • Odpowiedz
@Qlien: Miałem 3 podejścia do tego. Jakoś na premierę, w 2022 roku i teraz trzecie. Za trzecim chwyciło, jaka ta gra jest potężna :D

Żałuję tylko, że gram dopiero teraz na PS4. Na premierę grałem na PCtcie, jaka tam była wtedy dobra grafika w lasach :D Na ps4 wygląda jak gówno.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan nie wiem, umiejętność abstrakcyjnego myślenia, szybkiej adaptacji, sprawnego rozwiązywania różnych zadań logicznych?


@wygryw50k: no i czym to dokladnie jest. szybciej nacisniesz przycisk w windzie xd

nie zauważyłeś nigdy, że ludzie dobrzy grający w jedną grę są w stanie szybko znaleźć się w topce graczy łapiąc się za nową?

czyli dalej nieprzydatne w normalnym zyciu

ja mógłbym kłócić, że siłownia (na którą uczęszczam regularnie) jest ci niepotrzebna. po co ci mięśnie?
  • Odpowiedz
@vulcanitu: dziekuje

@SmugglerFan: rzeczy, które wymieniłem (abstrakcyjne myślenie, adaptacja, sprawne rozwiązywanie zadań) są nieprzydatne w życiu? xD jakie to normalne życie, takie, w którym guzik w windzie to szczyt twoich możliwości?


https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1877050922022451

@wygryw50k: no i to sa jakies glupoty. nikt przeciez nie wpisuje sobie do CV ze dzieki graniu w gry ma jakies wyzsze umiejetnosci xd nawet tymi badaniami mamy nie przekonasz zeby ci pozwolila dluzej nerdzic przy kompie
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: ale kto mówi, żeby wpisywać to do cv lol. jak aplikujesz na budowę to wpisujesz, że podnosisz na klatę 120kg? nie, ale jesteś tam wyraźnie silniejszy, przez co twoja praca jest łatwiejsza
@vulcanitu: zauważyłem xD
  • Odpowiedz