Wpis z mikrobloga

@SmugglerFan: ale kto mówi, żeby wpisywać to do cv lol. jak aplikujesz na budowę to wpisujesz, że podnosisz na klatę 120kg? nie, ale jesteś tam wyraźnie silniejszy, przez co twoja praca jest łatwiejsza


@wygryw50k: no to jak bedziesz grac to twoja praca nie bedzie latwiejsza. w game devie moze co najwyzej, ale w innych pracach nikogo nie obchodzi ze bedziesz komorki w excelu wyklikiwac 0,002 sekundy szybciej
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: to nawet lepsze niż książki bo w książkach masz "tylko" treść. Gry są szalenie multidyscyplinarnym medium. Masz warstwę wizualną, treść warstwę muzyczną i samą rozrywkę. Kiedy gra potrafi to dobrze połączyć to czujesz się jak byś czytał świetną książkę na koncercie w galerii sztuki i jeszcze masz wciągająca warstwę grywalną.
  • Odpowiedz
Zgodzę się z niektórymi z was i nie zgodzę. Gry multi często potrzebują tylko te 30 minut na mecz więc niby jest łatwiej znaleźć czas w ciągu dnia po pracy, ale jednak ten czas musi być nieprzerwany. Jak grasz w single i cię żona zawoła to możesz zapauzować, a w multi nie masz takiej możliwości.
  • Odpowiedz
@trzydrzwiowypentaptyk: to mnie pozwij do sądu ( ͡° ͡°) jeśli w 2024 w ogóle ci przyszło do głowy wyzywanie od dzieci kogoś kto gra to weź się porządnie zastanów. Ja do innych aktywności nic nie mam, niech każdy robi co lubi nawet jeśli to drugi etat
  • Odpowiedz
@octopussy8: ostatnio przysiadłem się do Baldurs Gate 3 i cholera jasna mam wrażenie że ta gra była stworzona z dokładnie takim zamysłem jaki opisałeś xd

Dawno nie grałem w tak "ciepłą" (naprawdę trudno to opisać) i przyjazną dla gracza grę (co zdecydowanie nie znaczy ze jest prosta, bo poziom trudności jest moim zdaniem akurat na takim poziomie żeby zmuszać do używania wszystkich mechanik bez frustracji).
  • Odpowiedz
@jabol6000: jest w tym dużo prawdy. Niemniej moja ciągła chęć rywalizacji nakazuje mi grać w gry online z rozwiniętym pvp. Fajnie, że przejdziesz grę, w której trzeba pokonać przeciwnika w określony sposób, ale brakuje losowości czynnika ludzkiego jakiego masz w mmorpg i moba.
  • Odpowiedz
Czy tutaj ludzie się kłócą o wyższość gier single player nad grami online?


@Rustyyyy: tak, a co co chodzi?

Multi: to głównie rywalizacja, chęć doskonalenia umiejętności, nie ma nic lepszego niż pierwsze miejsce w tabeli oraz świadomość, że pokonało się kilka osób. Bycie top sprawia przyjemność i chce się być zawsze pierwszym w rankingu. Nie prawda, że tlucze się zawsze to samo, gra z innymi ludźmi to zawsze element zmienny i
  • Odpowiedz
@Myszka_: ja gram ponad dekadę w TF2 jak mam dobry dzień to gram jakiś mix. A jak tak o sobie chce pograć to sobie pogram z innymi ludźmi na serwerze do testowania nowej zawartości gry.
Czasem ja sobie coś stworzę i wtedy ludzie grają na czymś co Ja to ja to ja to zrobiłem, ja to stworzyłem!
Są jeszcze gry typu GTA MTA. Gry typu opowiadanie też jest ok ale serio
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: w razie co tylko potwierdziłam, że tu zaczęli się kłócić jakie gry lepsze. Na szczęście jest wybór w co się chce grać, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja wolę multi, ale nie mam problemu z tym, że ktoś woli single player. Tylko mnie dziwi to, że części osobom się wydaje, że osoba, która lubi rywalizację to 12latek, który gra cały czas i jeszcze uczy się grać oglądając strimerow. Co za
  • Odpowiedz
  • 0
Szkoda czasu na gry


@Retiarius_oma: i dlatego masz tu 3000 akcji w 5 miesięcy. 5x większa częstotliwość niż u mnie a ja myślałem że marnuje tu zbyt wiele czasu. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Retiarius_oma: ale marny dziecięcy fikołek, poprostu rzucasz jakieś narcystyczne wysrywy ale widzę że się rozpędzasz z bełkotem hemoroidzie, ludzie cię mają w dupie ale nie dasz spokojnie posiedzieć.
  • Odpowiedz