Wpis z mikrobloga

Ortopeda od kolan Gdańsk?

Hej wykopowicze mam pewien problem. Zerwałem więzadła krzyżowe w kolanie i miałem rekonstruowane w Wejherowie. 2 miesiące później brak wyprostu, sztywne kolano itd. No to wybrałem się do doktora Samsona. Szybki rezonans i diagnoza doktora- wiezadło źle ułożone, zoorientowane i w ogóle nie nadaje się trzeba zrobić rewizje xd. Robiłbym u doktora Samsona, ale że pracuje na uck w gdańsku to szybciej kopne w kalendarz niż doczekam się na moją kolej (albo zniszczę drugie kolano bo chodzę jak skrzat).
Dlatego zacząłem zastanawiać się nad alternatywnymi lekarzami w trójmieście robiącymi prywatnie, kogo polecacie? Wiem, że rehasport ale w sumie sporo tam lekarzy a ja za bardzo żadnego nie kojarze bo nigdy nie miałem problemów ortopedycznych. Borys, Pawlak, Rybak? Ktoś inny? Z waszych przeżyć jak długo czeka sie na operacje na uck, rehasport?

#ortopedia #gdansk #trojmiasto #kolano #acl #ortopeda
  • 4
  • Odpowiedz
@shaker-pl: Z tych co wymieniłeś wszyscy są super.
Polecam Borysa, bo to pracoholik i ma krótkie terminy. Zobaczysz na wizycie że ogarnia, nie będziesz chciał iść do innego.
W ciągu 2-3 tygodniu możesz mieć operację, tylko zabulisz przynajmniej z 10k.
Tylko nie idź bez rezonansu kolana, na opis nie musisz czekać, on ogląda a nie tylko czyta opis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem też więzadło krzyżowe robione.
  • Odpowiedz