Wpis z mikrobloga

No witam sportowe świry xD poszukuje używanej szosówki i nie potrafię ogarnąć co będzie w miare dobre. Znalazłem dwie fajne propozycje za 2 tys Krossa Vento 3.0 praktycznie dwuletni i jakąś niemiecką konstrukcje Stevens Vuelta na shimano 105 ogólnie osprzęt o wiele lepszy ale myk w tym, że nie mam pojęcia ile rower ma lat chłop co to sprzedaje niby zajmuje się tylko rowerami używanymi więc mogę uwierzyć, że nie byle gówno wziął ale jednak niewiadoma ¯\(ツ)/¯
Możecie polecić coś innego używanego co potrafi się zakręcić koło 2 tys i nada się na amatorskie starty w 1/4 i 1/8 IM. Co do mojego zaawansowania to leże w kwestii rowerowej, biegam, pływam, dźwigam a jesli chodzi o rower to 2 razy w roku na trekkingowym to moje doświadczenie xD
#rower #rowery #kolarstwo #triathlon
  • 7
  • Odpowiedz
@kamil-g: wrzuć linki będzie łatwiej :) Ogólnie stevens to dobra marka, raczej niepopularna u nas. Z używką zawsze jest tak że sam rocznik nie jeździ, trzeba sporo rzeczy sprawdzić żeby stwierdzić czy zakup ma sens, wszystko zależy od stanu.
  • Odpowiedz
Co do mojego zaawansowania to leże w kwestii rowerowej, biegam, pływam, dźwigam a jesli chodzi o rower to 2 razy w roku na trekkingowym to moje doświadczenie xD


@kamil-g: no to jakbyś mnie opisał więc coś ci opowiem. Rower w wydaniu sportowym mnie nie jara, więc moje "treningi" to nie treningi tylko czysta turystyka (bo za to lubię rowery)

Mój pierwszy start zaliczyłem właśnie na rowerze trekkingowym z którego zrzuciłem tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: Cenowo i wzrokowo fajne propozycje i nawet na wyciągnięcie ręki bo w robocie trochę jeżdżę po WLKP i budzet w pytke tylko już sam się gubie w tych rozmiarach ram. Po tabelkach widzę, że jestem na granicy rozmiarów tj. 178cm i nie wiem jaki rozmiar przy jakim rowerze. Widzę dużo długości ram w okolicach 58 cm gdzie według neta co czytam to w opór duży rozmiar xD Romet i Fuji
  • Odpowiedz