Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eh dlaczego nie urodziłem się takim Niemcem albo Francuzem? Mam pretensje do siebie, że nic nie robie i marnuje czas, a mimo wszystko nadal to robię. Dlaczego tak ciągnie mnie żeby w wolnym czasie marnować czas na głupoty i pić alkohol? Żadnego genu zdobywcy, przedsiębiorcy, odkrywcy. Zwykłe geny parobka chłopa pańszczyźnianego, który skazany jest na biede. Niektórzy to wykorzystują każdą wolną chwilę żeby się dokształcać, podszkolić, rozwijać a ja? Byle ogłupić najlepiej przy alkoholu i to mój czas wolny. Jak mówię moim rówieśnikom, że mam za dużo czasu wolnego to aż oczy wytrzeszczają, bo oni nie mogą chwili na odpoczynek znaleźć bo non stop coś robią. Chciałbym coś osiągnąć, mieć lepszą pracę, być dobry w czymś ale coś mnie powstrzymuje i czuje się z tym źle. Byle w pracy odbębnić minimum i wrócić do domu po to żeby do wieczora siedzieć przy komputerze i zalać pałe piwskiem. A potem będę fantazjował, że chcę być jak Elon Musk i ułoże sobie w głowie plan działania, który i tak nigdy nie zrealizuje...

#przegryw #mentalcel #rozwoj #samorozwoj #polak #zycie #feels #depresja #zalesie #rozwojosobisty #motywacja #prokrastynacja #alkohol #alkoholizm #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eh dlaczego nie urodziłem się takim Niemcem a...

źródło: pyt-8-Copy

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ale jaki masz problem? Jezeli picie daje Ci szczescie i robienie glupot tez to to rob i nie patrz na innych. Ja to jestem tym Twoim doksztalcajacym sie odkrywca ale chcialbym byc tak szczesliwy jak taki menel smiejacy sie do kolegi pod sklepem. U sasiada zawsze trawa bardziej zielona
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim ale w piciu też możesz się rozwijać, ścieżka rozwoju jest bardzo długa. Poza tym chlanie można uznać też jako hobby, a robiąc coś co lubisz nie przepracujesz ani jednego dnia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A może to alkohol zahamował u Ciebie tą duszę zdobywcy, przedsiębiorcy, odkrywcy? Podobno alkohol rozleniwia i może to jest przyczyna? Próbowałeś nie pić?
  • Odpowiedz