Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że w ostatnich miesiącach w moim zachowaniu zaszły zmiany, z których jeszcze nie tak dawno się naśmiewałem. A mianowicie mam zapędy do simpowania. Nie jest to jeszcze poważna faza, że byłbym w stanie przelać gruby pieniądz baseniarze na twitchu, ale widzę zmiany.

Ta #!$%@? #samotnosc mi nie służy, nikomu nie służy. Że też musimy to przezywać.

#przegryw #depresja #zalesie #redpill #simp #tfnogf
  • 10
  • Odpowiedz
@Szymif: Ja już od lat mam tendencje do bycia simpem i jeszcze mi się od tagowych "kolegów" za to czasami obrywa, a ja po prostu tak bym się chciał poprzytulac z jakąś miłą myszką 😐
  • Odpowiedz
  • 1
Poprostu masz ochote dawac rodzinie np partnerce czy dzieciom tego co zarobisz a nie masz komu to normalne. Poprostu zacznij wydawac pieniadze na siebie na rozwoj siebie w jakims kieronku zamiast topic w błocie hajs na jakies szlaufy ktore jedyne co mają to swoją urode i seksualnosc.
  • Odpowiedz
  • 2
@Szymif: takiego służalczego mindsetu łatwo nie wykorzenisz, podążaj za marzeniami i zostań czyimś podnóżkiem, kwestionować zaczniesz to potem, potem jest etap rozdarcia dopiero, ale to nie jest robota na 5 minut tylko dekadami się do tego dochodzi
  • Odpowiedz