Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: Nie wiem, ale się domyślam, że do Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, no i dla pewności też do Urzędu Miasta, jako właściciela. Jak ci zależy, to zgłaszaj pismem przez np. ePUAP, będzie miał "urzędową" rangę i będą musieli odpowiedzieć.
Warto zgłosić szybko, bo jeżeli było jak mówisz, to zachowają nagrania monitoringu z autobusu i kamerek na jezdnię, żeby zweryfikować czy miało zdarzenie miejsce. Powinna wystarczyć godzina
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @FrasierCrane @user_no_4 @niejestemjutuberem

Dzięki Panowie za rady. Po prostu byłem zszokowany, jak gość zapierd@lał w terenie zabudowany, przy takich warunkach atmosferycznych, jakie były tu w mieście wczoraj ok 19 i jeszcze z pretensją uderzył przez opuszczoną szybę do tamtych pieszych. Rozumiem, że piesi mogli mieć więcej rozwagi, widząc ile wody na asfalcie, ale chyba nie ma wytłumaczenia na łamanie przepisów przez kierowców autobusów. Prawda?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mnie kiedyś gość wyprzedził autobusem na przejściu dla pieszych i 100 metrów dalej hamował prawie do zera l, bo był zakręt 90 stopni. Napisałem skargę, odpisali że sprawdzili kamery i nic takiego nie miało miejsca. Więc jak nie masz dowodu to pewnie to zleją
  • Odpowiedz