Aktywne Wpisy

Lewusx +77
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz
ChlopoRobotnik2137 +290





@mirko_anonim: to się nazywa współlokator. Wynajmij mieszkanie z kimś i tyle.
@mirko_anonim: tylko żeby ta osoba była nie gruba, raczej atrakcyjna. I jeszcze młodsza ode mnie,
Urzędnik tutaj do niczego nie jest potrzebny, niby czemu miałby służyć taki papierek z pieczątką? Żadnych zapomóg od państwa nie dostaniesz za taki "związek", egzekwować płatności też nie pomogą, bo są prawa lokatora, nie zapłaci swojej części to masz pecha, więc byłby to papierek dla samego papierka, no czysty bezsens.
──────
Z kolegą to nawet chyba w takim układzie lepiej bo możecie sobie chodzić razem na panienki xD
W ogóle jak nisko trzeba upaść żeby aż tak obniżyć wymagania? To ja już wolę być gniazdownikiem i mieszkać sobie z starymi
@zulugulubenc2: no to faktycznie kozak jesteś jak ze starymi do 30 mieszkasz i BEZ BABY to nawet nie będziesz myślał o wyprowadzce
a potem zamieszkasz z tą babą i nawet wyprać nie będziesz umiał, ani nie będziesz wiedział gdzie się czynsz płaci ^^
Nie wszyscy są spieroxami takimi że zamienić by chcieli matkę na