Aktywne Wpisy

CukryNyskie +170
Siema Mirabelki i Mircy!
Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
źródło: 38
Pobierz
thorgoth +40
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
źródło: 1000016251
Pobierz




Zaraz wprowadzam się do swojego nowego domu i myślę nad zagospodarowaniem ogrodu.
Mam działkę w kształcie trójkąta który to się schodzi akurat za oknem w salonie (duży HS).
Jest to długi odcinek, acz nie za szeroki (14 metrów na wysokości okna, 20 metrów odległości do wierzchołka na planie mniej więcej trójkąta równoramiennego).
Myślę jak uprzyjemnić sobie widok z okna i do głowy przyszło mi oczko wodne. Ale nie żadna sadzawka 1x1m2 w plastikowej kuwecie tylko bardziej staw z roślinnością, może skałkami na końcu działki itp żeby cieszył oko
Myślę tylko czy to w ogóle dobry pomysł. Po pierwsze jeśli chodzi o wykonanie i usytuowanie na takim 'cypelku'.
Po drugie ogólnie jesli chodzi o sam pomysł xD
Biore po 200 zł od każdej drużyny i słucham państwa!
#budujzwykopem #remontujzwykopem #ogrod #nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników - dziękujemy! Wspomóż projekt
14x20 na planie trójkąta to wcale nie jest jakiś duży teren. Będę chciał u siebie zagospodarować większy teren i oczka nawet nie