Wpis z mikrobloga

Pierwszą postacią jaką robię w Simsach jest zawsze Goblin Malarz - zielonoskóry, obleśnie tłusty artysta-samotnik z fobią społeczną.

Urządzam mu w piwnicy mały przytulny kącik ze sztalugą, kibelkiem, lodówką, łóżkiem, prysznicem i koszem na śmieci, po czym zamykam go tam i usuwam jedyne schody na górę. Jego jedynym zajęciem jest malowanie obrazów. Całymi dniami tylko maluje i maluje i staje się w tym coraz lepszy, aż w końcu jego obrazy są warte kupę kasy. Zaglądam do niego co kilka minut żeby sprzedać to co zdążył namalować, po czym wracam do normalnej gry.

Pozostałe simsy cieszą się bogactwem niewiadomego pochodzenia i nigdy nie dowiedzą się prawdy o plugawej istocie żyjącej tuż pod ich stopami...

#pasta #4chan #gry #simsy #heheszki #coolstory #goblinmalarz #wincyjtagow
  • 36
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Ale ludki mają też pasek "towarzystwo". A on tam sam siedzi. No i jak to?

Poza tym każdy w simsach ma aspiracje i pragnienia. Więc jak tak cały czas maluje to się chyba zaczyna robić lekko wkurzony. A wtedy jest tak, że ludki przerywają wykonywaną czynność i krzyczą. No i jak to?

Ale ogólnie pomysł zarąbisty.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: troche to. simsy nic nie zrobią jeśli nie mają nastroju.

troche to wkurzające gdy ty musisz uczyć się do kolokwium 3 noce głodny, niewyspany, znudzony, w brudnym pokoju żeby zaliczyć, a taki jaśnie sim focha że nie będzie sie teraz uczyl bo nie głaskał psa od 3 godzin
  • Odpowiedz
@Paluszek_rybny: Aaa, Ty masz the sims 3. @Niedowiarek też pisał o 3. A ja mam 2. No ale w 2 też można ukryć takiego malarza :D

Myślałam, że tylko ja jeszcze gram w simsy. No ale jak malarz będzie samotny, to pojawi się towarzyski króliczek.

Zostaje tylko problem z aspiracjami/pragnieniami. Nie wiem jak jest w 3, ale na 2 chyba mam już pomysł ;>
  • Odpowiedz