Wpis z mikrobloga

@GangrenaM: nie wiem czy ci ktoś odpisał, ale definicja małżeństwa jest w konstytucji

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
  • Odpowiedz
do niedawna był konserwą


@spluczka: Od czasu Ruchu Palikota nie jest. Nawrócił się na normalnosc i wolność :>

pytam się o program i jego konsekwencje


@spluczka: Ruch Palikota wysyłał najwięcej projektów sejmowych zgodnych ze swoimi postulatami w programie. To, że marihuany nie zalegalizował nie znaczy, że nie próbował. Po prostu większość była przeciwko. Zauważ, że jest ich tylko 40 w sejmie na ok 500.
  • Odpowiedz
  • 0
@spluczka: w obu wyborach KNP dostalo pomiedzy 700-800 tys. Glosow. Nie mam bladego pojecia, jakie ty znasz sondaze z taka frekwencja wysoka. Nie znam wynikow PSL i nie chce analizowac ich wynikow. Przeciwne trabienie mediow mobilizuje antysystemowcow, to juz nawet po komciach na wypoku wiadomo.

@spluczka: Palikot nigdy nie popieral adopcji, w 2011 padlo to tez w debacie z Korwinem.

@bruceivins: zlozyl ustawy z kazda swoja obietnica, nie jego
  • Odpowiedz
Palikot nigdy nie popieral adopcji, w 2011 padlo to tez w debacie z Korwinem.


@GangrenaM: Tak swoją drogą nie wiem po co dodałeś wtedy to znalezisko, że palikot zmienia poglądy przed wyborami :>
  • Odpowiedz
Od czasu Ruchu Palikota nie jest. Nawrócił się na normalnosc i wolność :>


@artpop: tia, jasne.

Ruch Palikota wysyłał najwięcej projektów sejmowych zgodnych ze swoimi postulatami w programie. To, że marihuany nie zalegalizował nie znaczy, że nie próbował. Po prostu większość była przeciwko. Zauważ, że jest ich tylko 40 w sejmie na ok 500.


@artpop: wiem o tym. dlatego dopytuję.

po pierwsze - czy ważniejsza jest szansa na realizację postulatu,
  • Odpowiedz
w

że bez powszechnej zgody społeczeństwa na tego typu zmiany - tych zmian nigdy nie będzie,


@spluczka: To nie znaczy, że nie można próbować i nakłaniać opinii publicznej do dyskusji i zastanowienia się. Od kilku lat większość Polaków jest za związkami partnerskimi. Nawet w sejmie brakowało tylko kilkunastu głosów, aby były brane pod uwagę.
  • Odpowiedz
w obu wyborach KNP dostalo pomiedzy 700-800 tys. Glosow. Nie mam bladego pojecia, jakie ty znasz sondaze z taka frekwencja wysoka. Nie znam wynikow PSL i nie chce analizowac ich wynikow. Przeciwne trabienie mediow mobilizuje antysystemowcow, to juz nawet po komciach na wypoku wiadomo.


@GangrenaM: w poprzednich wyborach do europarlamentu: 113 675

w tych wyborach: 505 586
  • Odpowiedz
  • 0
@bruceivins: W RP, dzis TR, od poczatku sa frakcje socjalistow i liberalow, a program prezentuje socjalliberalizm - trzecia droge. Ikonowicz im pomagal ze wzmocnieniem pozycji konsumenta, upadlosciami i takie tam, na taka tez pomoc ludziom dostal rownowartosc uposazenia poselskiego Palikota za cala kadencje sejmu. Pogladow gospodarczych od niego nie lapali, wrecz sie tu roznia np. W zwiazkach zawodowych. Kalisz byl koalicjantem, ktora to koalicja rowniez miala frakcje. To normalne w wiekszych
  • Odpowiedz