Wpis z mikrobloga

@GangrenaM: lol. Lewaki.

6. Umożliwimy rejestrację związków homoseksualnych jako związki partnerskie, jednak nie będą miały one statusu małżeństwa względem Państwa, nie będą więc posiadały praw do adopcji dzieci, natomiast będą mogły nabywać wszelkie prawa związane z spadkiem i wspólnotą majątku.
  • Odpowiedz
O jak śmiechłem z kuców xD

Serio nie wiedzieliście? Przecież korwin to postulował jeszcze na swoim blogu na onecie 5 lat temu xD
  • Odpowiedz
@GangrenaM: nie sprzeciwiają się związkom partnerskim, a zmianie definicji małżeństwa.Wszystko wyjaśniłem w wypowiedzi do której prowadzi link, umieszczony w moim poprzednim wpisie ^^
  • Odpowiedz
KNP najbardziej wolnościową partią w Polsce, także - pod względem obyczajowym :)


@spluczka:

5. Uznajemy, iż prawna ochrona należy się człowiekowi od chwili jego poczęcia. Konsekwencją tego wszelkie próby aborcji będą sądownie ścigane.


4. Prawo do adopcji dzieci będzie dotyczyło jedynie związku kobiety i mężczyzny


SUPER WOLNOŚĆ KUR**
  • Odpowiedz
5. Wprowadzimy karę chłosty za drobne, często powtarzane przestępstwa za których popełnianie dotychczas obywatel mógł czuć się bezkarny.


Tak bardzo XXI wiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@spluczka: gdzie w prawie znajduje sie definicja malzenstwa, ze trzeba by ja zmieniac? Konsekwencja wizji gospodarczej KNP powinna prowadzic do prywatyzacji USC i instytucji malzenstwa, tak by notariusze mogli sami kontrolowac rynek i zdecydowac o podazy malzenstw dla homosi. Przywilejow podatkowych ma nie byc, wiec panstwo nie ma w co sie wtracac.
  • Odpowiedz
SUPER WOLNOŚĆ KUR**


@artpop: sprawy obyczajowe i ich granice to pochodna przemian zachodzących w społeczeństwie. im państwo bogatsze, tym bardziej tolerancyjne. powinieneś propsować więc w pierwszej kolejności likwidację dochodowego i deregulację, a nie obrażać się na "ciemnogród"

polecam ten sposób myślenia ;)
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Swoją drogą to oczywiste, że po związkach partnerskich będą małżeństwa i adopcje, więc niech kanapa liże masło swoimi antywolnościowymi punktami :>
  • Odpowiedz
Swoją drogą to oczywiste, że po związkach partnerskich będą małżeństwa i adopcje, więc niech kanapa liże masło swoimi antywolnościowymi punktami :>


@artpop: czekaj więc na powrót Palikota z 7% poparciem i brakiem jakichkolwiek perspektyw na realizację jakichkolwiek postulatów :)
  • Odpowiedz
  • 0
@artpop: zainteresowalo mnie, jak to dokladnie widzi kurvin krul, bo przeczytalem dzisiaj wiele nowych komci o tym, ze nowa prawica zrobi porzadek z pedalstwem, jak widac ich wyborcy nie znaja nawet programu
  • Odpowiedz