Wpis z mikrobloga

@trollik: Wiem co czujesz, #!$%@? sprawa. Wychodzac na srodek pomysl sobie, ze i tak masz ich w dupie. Wez gleboki oddech i mow spokojnie :) Mow nawet z usmiechem na twarzy, niech maja skurczysyny :)

@trollik: To sie poczuj lepsza, to Ci lepiej zrobi. Nie mozesz sie porownywac do nich, po prostu nie jestescie na tym samym poziomie. Ty masz troche bardziej pod gorke, dlatego jezeli nie wyjdzie Ci super, to wiedz dobrze, ze im niekoniecznie wyszloby lepiej gdyby mowili w obcym jezyku.

Poza tym studiujesz tylko od marca to normalne, ze nie potrafisz szybko zareagowac. Wez sie tak nie spinaj :)
@trollik: Jedna rada! Gdy beda zadawac pytania ludzie po prezentacji, albo prowadzacy to nie probuj mowic dialektem:)

Tez sie stresowalem przed prezentacja, ale im czesciej to robisz tym lepiej. Walnij jakis zarcik w polowie zeby ludzie nie zasypiali.

A zglaszanie tez sie nie przejmuj u mnie na roku jest Iranczyk to gada co mu sie na jezyk nawinie zle czy dobrze, nieraz trudno go zrozumiec o co mu chodzi.

Zyce polamania
@MasterSoundBlaster: Nie, wcale nie. Wiem po prostu jak to jest. Niektorzy potrafia sie podczas takiej prezentacji nawet krzywo patrzec, ale nie zdaja sobie z tego sprawy jak trudne to jest i sami by sie na takie cos nie porwali. Zrobia jeden semestr erazmusa i to jedyne na co ich stac. Ale mam niektore przedmioty po angielsku i widze jak sie Niemcy stresuja jezykiem. Widze zreszta jak te egzaminy wypadaja, bo dziwnym
@corrallus: No właśnie tych pytań się boję najbardziej. To co mam na slajdach sobie dobrze przygotowałam, ale jak mi ktoś rzuci jakimś pytaniem, które ledwo co ma związek z moim tematem, to wyjdę na idiotkę. Dzięki za rady :)
@tusiatko: Ja też mam przedmiot po angielsku i mam wrażenie, że oni tym angielskim władają tak samo jak niemieckim. To mnie dobija jeszcze bardziej. Bo tam nikt się nie stresuje jak ja, a przynajmniej w moich oczach to wygląda właśnie tak jakby na luzie wszystko brali...
@trollik: Niektorzy po prostu maja opanowany stres. Powiem tak, nie pal papierosow, nie pij kawy przed prezentacja - to zwieksza tetno, serce szybciej bije, szybciej o zestresowanie sie :) Najlepiej miej wszystko w dupie. To tylko glupia prezentacja. Za miesiac nikt nawet nie bedzie o tym myslal.