✨️ Zgasić światło w Wigilię?Ⓘ Czołem brygada. Czy w Wigilię zdarza Wam się zgasić światło i siedzieć cicho, żeby sąsiedzi myśleli, że zostaliście gdzieś zaproszeni?
@mirko_anonim: serio myślisz, że sąsiedzi nie wiedzą że jesteś piwniczakiem? Weź ich zaskocz zasymuluj że robisz imprezę, puszczaj głośno kolędy i dyskutuj sam z sobą.
Czołem brygada. Czy w Wigilię zdarza Wam się zgasić światło i siedzieć cicho, żeby sąsiedzi myśleli, że zostaliście gdzieś zaproszeni?
#wigilia #swieta #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt