Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza #emigracja #uk

#sorekabbey - najnowsze doniesienia z frontu mordowni #asos ;>

Małe #truestory #coolstory dzisiaj ;)

Ten weekend w robocie jest wyjatkowo.. nudny. Codziennie do domu wysyłani jesteśmy o ok. 3:00 (dokładnie gdy nam się przerwa zaczyna). Cały tydzień jest w #!$%@? i ogólnie mało można zarobić (to ledwo połowa nocki). Ja jednak jako przemyślny sorek wziąłem sobie wszystkie godziny w tym tygodniu, jako holiday. Co to oznacza? Coż, nie będę miał wakacji - co mnie mało obchodzi, bo znajomi na przestrzeni miesięcy sierpień i wrzesień planują wyjechać i dostali max 1-2 dni tylko - a chodzi o to, by wziąć 5 i zazębić 2 weekendy - więc niestety #!$%@?.

Jest tak mało roboty, że firma zrobiła konkurs i 4 osoby, w czwartek (dzisiaj) będą mogły mieć #!$%@? i dostają holidaya na cały dzień. Co oznacza - dłuższy weekend ;) Konkurs oczywiście przeprowadzony z okazji gry Anglii z czymśtam (#!$%@? mnie to, nie lubie soccera). ! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Więc tutaj wychodzi taki mały rasizm. Dlaczego? Znajomemu przyjeżdża żona w czwartek (bo w Polsce jakieś tam święto) i złożył tydzień temu wniosek o holidaya w ten dzień i.. nie uznali mu.. Bo za późno złożył, bo to mało ważne etc. Jednak konkurs na oglądanie piłki przez angoli dają wolne tak? No cóż.. oliwa sprawiedliwa bo mój znajomy (i ja też) wzięliśmy udział w konkursie i wiecie co?

Z tych 4 osób ja i on dostaliśmy wolne w czwartek :D Ja mam #!$%@? na piłke, a on może spotkać się ze swoją żoną. Taka tam szczęśliwa historia ;>

Przy okazji pochwale się! Dostałem zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy web admina w.. SportsDirect.com! Trochę daleko bo 55km od mojego miejsca zamieszkania (i to już jest inne county!) na południe. Dojazdy mi się nie będą podobać, ale za to zarobki od 16k w góre - więc więcej niż w przypadku rozmowy z TheMoneyMap.co.uk - z drugiej strony, tamta praca wydaje się taka.. rodzinna. Mała firma (7 osób) i szybko się rozwija, daje duże możliwości.. Lepsze to niż praca jako "numerek" w wielkim przedsiębiorstwie, ale za to wpis w CV jaki zajebisty ;>

#wykopparty

Apropo! Z racji tego, ze mam długi weekend wolny, moze jakieś wykopparty w #yorkshire? Moge nawet do #manchester dojechać - a wiem, że conajmniej jest 3 wykopowiczów z mojego okręgu ;)

Jak zawsze zachęcam do zadawania pytań, kocham was #mirki ;**
  • 17
  • Odpowiedz
@Ponizszy_Przycisk: Ja to zostawiam dla siebie i dla potomnych, którzy chcieliby sobie poczytać ;) Nikogo nie mam zamiaru do niczego zmuszać.

Mimo tego, że nei byłeś w stanie przeczytać, włożyłeś trud w to, by mi o tym napisać. Dziękuję za okazaną mi atencje ;)
  • Odpowiedz
@Ponizszy_Przycisk: Jeśli tematyka mojego taga Cię nie interesuje to niewiele Ci poradze ;) Jakkolwiek specjalnie dla Ciebie, TL;DR:

Sorek nie lubi piłki, źli rasiści nei chcą dać znajomemu sorka wolnego, sorek i kolega wygrywają konkurs dla angolów z wolnym na mecz Anglia-cośtam.

Sorek szuka pracy i dostał oferte. Zastanawia się czy sportsdirect.com, które jest dalej będzie lepsze (i za większą kase), ale za to to duża korporacja, czy lepiej wybrać małą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krawwo: nie, to jest moderowanie. Admin zarządza systemami, baza danych, contentem i sposobem działania strony. Ma też sprawić, że wszystko działa jak należy.
  • Odpowiedz
Na popołudniowej zmianie od kilku dni też wysyłają do domu w okolicach przerwy. Jestem zdziwiony, że na nocnej wysyłają o 3 do domu, wtedy nie ma autobusów, a nie każdy ma auto

@sorek: na piwo w weekend mogę się ustawić, wołam @jack5on @karaluchh @matszelm bo w jednym wątku się odzywali że mieszkają niedaleko
  • Odpowiedz
@sorek: termin pasuje, u mnie na chacie nie da rady, więc może jakiś pub/plener. Mogę przyjechać do Darfield, ale o 23:25 mam ostatniego busa
  • Odpowiedz